Tłumaczenia ukraiński – polski online

Tłumaczenia ukraiński

W biurze tłumaczeń Akademia zyskasz perfekcyjnie i terminowo przygotowane tłumaczenia tekstów w języku ukraińskim. Wykonamy też dla Ciebie przekłady dowolnego tekstu na język ukraiński. Świadczymy zarówno tłumaczenia pisemne, jak i ustne. Dostarczamy również profesjonalnych tłumaczeń przysięgłych wykonywanych przez certyfikowanych tłumaczy przysięgłych języka ukraińskiego. Możesz zlecić nam zarówno tłumaczenia tekstów ogólnych, jak i specjalistycznych. Wykonamy przekłady stron internetowych, artykułów, świadectw, dokumentacji samochodowej czy medycznej i wielu innych tekstów. Każdy przekład, który wychodzi z naszego biura, jest gwarancją precyzji, poprawności i pełnego oddania sensu zamierzonego przez autora tekstu.

Ukraiński
4.4/5 (140 opinii)

Tłumaczymy z języka ukraińskiego i na język ukraiński

Biuro tłumaczeń Akademia wykonuje profesjonalne tłumaczenia z i na język ukraiński. Możesz zamówić u nas tłumaczenie tekstu z języka ukraińskiego na polski oraz z polskiego na ukraiński. Niezależnie od tego, czy tłumaczymy z czy na język ukraiński, nasze przekłady cechuje najwyższa jakość, terminowość i dbałość o każdy szczegół. Tłumaczymy precyzyjnie, oddając każdą myśl zgodnie z intencją jej autora. Z nami możesz mieć pewność, że Twój przekład mówi ludzkim językiem, nie zaś zbitką słów z translatora lub słownika.

Tylko u nas uzyskasz wierne przekłady, pozbawione błędów stylistycznych, językowych i merytorycznych, a także uzyskasz uwierzytelnione tłumaczenie dokumentów wysokiej jakości. Sukcesywnie tłumaczymy dokumenty firmowe, dokumenty handlowe oraz zwykłe teksty, jak CV, listy motywacyjne, ale również oficjalne dokumenty wymagające przekładu i potwierdzenia przez tłumacza przysięgłego, jak akty urodzenia, dokumenty sądowe, akty notarialne, umowy i kontrakty.

W Akademii wykonujemy profesjonalne tłumaczenia z i na język ukraiński dla wielu różnorodnych branż. Oferujemy w pełni poprawne specjalistyczne przekłady tekstów technicznych dla branży teleinformatycznej, medycznej i innych. Przetłumaczymy wszelkie specyfikacje, instrukcje i podręczniki techniczne. Możesz również zamówić u nas przekłady wszelkiego rodzaju tekstów prawniczych i biznesowych, w tym umów, rozporządzeń czy dokumentacji pracowniczej dla HR. Sporządzimy dla Ciebie również najwyższej jakości tłumaczenia marketingowe.

Z naszych tłumaczeń korzystają różnorodne branże, którym oferujemy:

 • Tłumaczenia prawne
 • Tłumaczenia biznesowe
 • Tłumaczenia kadry i płace (HR)
 • Tłumaczenia marketingowe
 • Tłumaczenia IT
 • Tłumaczenia maszynowe dla firm
 • Tłumaczenia medyczne
 • Tłumaczenia techniczne

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego

Tłumacz przysięgły języka ukraińskiego w biurze tłumaczeń Akademia wykona uwierzytelnione tłumaczenia z i na język angielski. Przetłumaczymy dla Ciebie wszelkie dokumenty wymagające pieczęci tłumacza przysięgłego. Należą do nich dyplomy i świadectwa poświadczające kwalifikacje, dokumenty pracownicze, dokumentacja medyczna i samochodowa, akty notarialne, dokumenty tożsamości i wiele innych. Wykonujemy nie tylko przekłady pism, ale i ustne. Tłumaczymy między innymi treść rozpraw sądowych i zeznań świadków. Nasze tłumaczenia spełniają wymogi normy PN-EN ISO 17100:2015 dotyczącej przekładów uwierzytelnionych. Gwarantujemy pełną poprawność i poufność naszych tłumaczeń przysięgłych.

Tłumaczenia przysięgłe ukraiński

Biuro Tłumaczeń AKADEMIA wykonuje tanie tłumaczenia przysięgłe z języka ukraińskiego na język polski i z polskiego na ukraiński. W naszym zespole znaleźli się doświadczeni translatorzy wpisani na listę tłumaczy przysięgłych ukraińskiego (prowadzoną przez Ministerstwo Sprawiedliwości).

Niskie ceny i szybkie terminy realizacji łączymy z pełnym profesjonalizmem – opieramy się o wymogi normy PN-EN ISO 17100:2015 dotyczącej tłumaczeń uwierzytelnionych, dbamy o najwyższą precyzję przekładu oraz wnikliwie weryfikujemy każdy dokument, który przygotował współpracujący z biurem tłumacz przysięgły online.

Kto mówi po ukraińsku?

Język ukraiński to język ponad 37 milionów ludzi. Stanowi język urzędowy Ukrainy, ale posługują się nim także Ukraińcy zamieszkujący inne kraje. Poza granicami Ukrainy język ten najczęściej można usłyszeć w Rosji, na Białorusi, w USA, Kanadzie czy Mołdawii. W obecnej erze emigracji zarobkowej Ukraińców, język ten coraz częściej pobrzmiewa też w miastach Polski.

Historia języka ukraińskiego

Język ukraiński pochodzi od języka prasłowiańskiego. Początki języka ukraińskiego datuje się na około XII-XIII wiek, ale język ten w swym bardziej współczesnym brzmieniu wykształcił się około XVIII-XIX wieku. Ważnym dziełem, które jest tego przykładem jest „Eneida” Iwana Kotlarewskiego opublikowana w 1798 roku. Język ukraiński nosi znamiona obcowania między innymi z językami polskim, niemieckim, czeskim, tureckim, łacińskim oraz rosyjskim i białoruskim. Przez wiele lat język ukraiński odpierał próby utożsamienia go z językiem rosyjskim, a także ekspansji ze strony języka polskiego.

Tłumaczy przysięgły ukraińskiego – do kogo kierujemy ofertę?

Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe online i w naszym biurze w Rybniku. Ofertę przygotowaliśmy m.in. z myślą o coraz liczniejszych obywatelach Ukrainy, którzy poszukują zatrudnienia na terenie Polski, chcą w naszym kraju podjąć dalszą edukację lub potrzebują profesjonalnych tłumaczeń uwierzytelnionych na inne potrzeby urzędowe.

Tłumaczymy między innymi:

 • Tłumaczenia aktów stanu cywilnego
 • Tłumaczenia umów i kontraktów
 • Tłumaczenia aktów notarialnych
 • Tłumaczenia dokumentów sądowych
 • Tłumaczenia zaświadczeń i dokumentów medycznych
 • Tłumaczenia świadectw, dyplomów, certyfikatów
 • Tłumaczenia dokumentów ubezpieczeniowych
 • Tłumaczenia dokumentów bankowych
 • Tłumaczenia dokumentów technicznych
 • Tłumaczenia dokumentów samochodowych

Obsługujemy także przedsiębiorców prowadzących DG oraz spółki nawiązujące kontakty handlowe z jednostkami zarejestrowanymi na terenie Ukrainy (obsługujemy zarówno polską, jak i ukraińską stronę). W tym przypadku, bardzo często tłumacz przysięgły musi dokonać przetłumaczenia aktów założycielskich, umów handlowych, kontraktów i innej dokumentacji biznesowej.

Tłumaczenia przysięgłe – postaw na profesjonalizm i niskie ceny

Każdy tłumacz przysięgły ukraińskiego, współpracujący z Biurem AKADEMIA, posiada uprawnienia wydane przez Ministerstwo Sprawiedliwości oraz pieczęć potrzebną do uwierzytelniania przetłumaczonych dokumentów.

Tłumaczymy różne dokumenty źródłowe – zarówno oryginały, jak i odpisy oraz kopię. Przetłumaczony dokument (treść główna, pieczęcie, podpisy, znaki wodne i inne elementy) opatrywany jest podpisem i pieczęcią tłumacza. Zawsze wskazujemy także rodzaj dokumentu źródłowego, dlatego zalecamy Klientom, aby sprawdzili wymogi urzędu, do którego trafi tłumaczenie pod tym kątem (w niektórych przypadkach wymagane są tłumaczenia oryginałów).

Klientom Biura AKADEMIA zapewniamy profesjonalne tłumaczenia przysięgłe ukraińskiego w atrakcyjnych cenach. Gwarantujemy brak błędów merytorycznych i formalnych, szybkie terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny.

Tłumaczenia ukraiński – cennik

Rodzaj tłumaczeniaPrzy zamówieniu w biurzePrzy zamówieniu online
Zwykłe40 PLN za stronę tłumaczeniową*35 PLN za stronę tłumaczeniową*
Przysięgłe60 PLN za stronę tłumaczeniową*55 PLN za stronę tłumaczeniową*

W przypadku tłumaczenia zwykłego jedna strona to 1500 znaków ze spacjami natomiast w przypadku tłumaczenia przysięgłego jedna strona tłumaczeniowa to 1125 znaków ze spacjami.
Podane ceny są cenami netto.

Tłumacz ukraiński online

AKADEMIA działa jako internetowe biuro tłumaczeń ukraińskiego. Tłumaczenia przysięgłe online wykonywane są na potrzeby osób prywatnych, przedsiębiorców i instytucji potrzebujących uwierzytelnionego tłumaczenia dokumentacji urzędowej z języka ukraińskiego na język polski lub z języka polskiego na ukraiński. Internetowe tłumaczenia biuro oferuje w niskich cenach i z dbałością o pełen profesjonalizm przekładu.

Zlecone tłumaczenia przysięgłe online zawsze dostarczamy na czas, ponieważ doskonale wiemy, że w kontaktach z urzędami petenci nie mogą pozwolić sobie na opóźnienia. Internetowe biuro tłumaczy współpracuje z wieloma doświadczonymi tłumaczami języka ukraińskiego, specjalizującymi się w różnych dziedzinach, co pozwala nam uniknąć błędów merytorycznych.

Wyceń tłumaczenie teraz!

 

Zobacz naszą ofertę na specjalistyczne tłumaczenia w języku ukraińskim: