Tłumacz przysięgły języka niemieckiego

Tłumacz przysięgły języka angielskiego

Tłumacz przysięgły niemieckiego to wykwalifikowany specjalista, który nie tylko świetnie posługuje się językiem niemieckim, ale również zdał odpowiedni egzamin państwowy certyfikowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości, posiada specjalną pieczęć oraz jest wpisany na listę zaprzysiężonych tłumaczy przysięgłych. Jedynie tłumacz przysięgły języka niemieckiego może wykonywać tłumaczenia uwierzytelnione dokumentów sporządzonych w tym języku, czyli takich dokumentów, które mają moc urzędową. Tym właśnie tłumacz przysięgły różni się od zwykłego tłumacza.

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego – jakie tłumaczenia możesz mu zlecić?

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego wykona dla Ciebie przekład dokumentów takich jak na przykład:

  • akty stanu cywilnego,
  • umowy i kontrakty,
  • akty notarialne,
  • dokumenty sądowe,
  • zaświadczenia i dokumenty medyczne,
  • dyplomy i certyfikaty,
  • dokumenty ubezpieczeniowe i bankowe,
  • dokumenty samochodowe i techniczne.

Dzięki pieczęci, którą wystawi tłumacz przysięgły niemieckiego, będą mieć one moc prawną. Możesz je przedstawić w danym urzędzie czy instytucji – gwarantujemy, że będą honorowane.

W czym jeszcze może Ci pomóc tłumacz przysięgły? Niemiecki to język, z którym wielu Polaków ma styczność w pracy, ze względu na to, że Niemcy są partnerem biznesowym wielu polskich firm. Tłumacz przysięgły polsko-niemiecki może więc przekładać wszelkie teksty o charakterze biznesowym, reklamowym czy marketingowym, treści na strony internetowe, opisy produktów, instrukcje obsługi maszyn itp.

Tłumacz przysięgły – niemiecki

Niemiecki to język urzędowy nie tylko u naszych zachodnich sąsiadów, ale również w Austrii, Belgii, Szwajcarii, Luksemburgu oraz Liechtensteinie. Posługuje się nim jako swoim językiem ojczystym ok. 130 milionów ludzi. Niemcy są naszym ważnym partnerem handlowym i biznesowym, wielu Polaków wyjeżdża do Niemiec lub krajów, w których mieszkańcy posługują się językiem niemieckim, do pracy lub na studia. W związku z tym usługi, jakie świadczy tłumacz przysięgły niemiecko-polski, są bardzo pożądane w naszym kraju.

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego przełoży dla Ciebie CV lub list motywacyjny, a także dyplom uczelni wyższej czy świadectwa odbytych kursów i certyfikaty potwierdzające Twoje kwalifikacje. Tego typu dokumenty są często wymagane przez niemieckich pracodawców. Gwarantujemy, że zamówione w naszym biurze tłumaczeń przekłady spełnią wymogi niemieckich urzędów, będą poprawne pod względem językowym, stylistycznym oraz merytorycznym.

Tłumacz przysięgły języka niemieckiego wykona dla Ciebie przekłady z języka polskiego na niemiecki oraz z niemieckiego na polski. Przekłady zwykłe przesyłamy drogą elektroniczną, zaś uwierzytelnione tłumacz przysięgły polsko-niemiecki wyśle Ci w wersji papierowej za pośrednictwem poczty lub kuriera (po uprzednim wysłaniu skanu na Twój adres mailowy).

Rzetelny tłumacz przysięgły polsko-niemiecki w biurze tłumaczeń Akademia

Każdy tłumacz przysięgły niemiecki zatrudniony w biurze tłumaczeń Akademia to doświadczony specjalista wpisany na listę zaprzysiężonych tłumaczy przysięgłych. Współpracuje z nami około 100 tłumaczy przysięgłych, którzy specjalizują się w różnych branżach, takich jak medycyna, prawo, finanse, budownictwo, marketing, technika i wiele innych. Możesz więc mieć pewność, że bez względu na to, jakiej tematyki będzie dotyczył zlecony przez Ciebie przekład, będzie on brzmiał profesjonalnie, w sposób naturalny dla natywnych użytkowników języka niemieckiego.

Wykonujemy usługę „tłumaczenia przysięgłe niemiecki” zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych oraz instytucji państwowych czy uczelni wyższych. Każdy, kto się do nas zgłosi, bez względu na rodzaj zlecenia, będzie obsłużony profesjonalnie, z najwyższą uwagą. Zaufały nam już tysiące Klientów, w tym znane i cenione polskie marki – z dumą prezentujemy ich loga na stronie internetowej naszego biura. Zapraszamy również do zapoznania się z ich opiniami w zakładce „Referencje”.

Tłumacz przysięgły niemieckiego – krótkie terminy, konkurencyjne ceny

Usługi, jakie świadczy tłumacz przysięgły języka niemieckiego, są często poszukiwane w naszym kraju. Nie musisz się jednak obawiać odległych terminów, jeśli zamówisz przekład w biurze tłumaczeń Akademia. Współpracujemy z wieloma tłumaczami przysięgłymi języka niemieckiego, dlatego też możemy zaproponować Ci możliwie najkrótszy termin realizacji usługi. Jeszcze dziś zleć nam darmową wycenę tekstu, jaki może dla Ciebie przetłumaczyć tłumacz przysięgły niemiecki. Nie trzeba w tym celu zakładać konta na naszej stronie ani wypełniać niezliczonych pól w formularzu. Wystarczy, że podasz do siebie kontakt, zaznaczysz, na jakim tłumaczeniu Ci zależy (zwykłym lub przysięgłym) i załączysz plik z tekstem. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.

Ile kosztuje przekład, który wykona tłumacz przysięgły? Język niemiecki jest popularny, więc tłumaczenia polsko-niemieckie i niemiecko-polskie oferujemy w atrakcyjnej cenie. Najprawdopodobniej zapłacisz mniej niż u naszej konkurencji! Gwarantujemy przy tym, że otrzymasz najwyższej jakości przekład, wykonany zgodnie z najlepszymi praktykami translatorskimi.

Zobacz naszą ofertę na inne tłumaczenia w języku niemieckim:

Cennik

JęzykPrzy zamówieniu w biurzePrzy zamówieniu online
angielski50 PLN za stronę tłumaczeniową*45 PLN za stronę tłumaczeniową*
niemiecki55 PLN za stronę tłumaczeniową*50 PLN za stronę tłumaczeniową*
rosyjski70 PLN za stronę tłumaczeniową*65 PLN za stronę tłumaczeniową*
francuski60 PLN za stronę tłumaczeniową*55 PLN za stronę tłumaczeniową*
włoski60 PLN za stronę tłumaczeniową*55 PLN za stronę tłumaczeniową*
ukraiński60 PLN za stronę tłumaczeniową*55 PLN za stronę tłumaczeniową*
hiszpański69 PLN za stronę tłumaczeniową*64 PLN za stronę tłumaczeniową*
czeski69 PLN za stronę tłumaczeniową*64 PLN za stronę tłumaczeniową*
słowacki75 PLN za stronę tłumaczeniową*70 PLN za stronę tłumaczeniową*
niderlandzki/holenderski70 PLN za stronę tłumaczeniową*65 PLN za stronę tłumaczeniową*
chorwacki70 PLN za stronę tłumaczeniową*65 PLN za stronę tłumaczeniową*
węgierski70 PLN za stronę tłumaczeniową*65 PLN za stronę tłumaczeniową*
litewski70 PLN za stronę tłumaczeniową*65 PLN za stronę tłumaczeniową*
norweski95 PLN za stronę tłumaczeniową*90 PLN za stronę tłumaczeniową*
duński95 PLN za stronę tłumaczeniową*90 PLN za stronę tłumaczeniową*
szwedzki95 PLN za stronę tłumaczeniową*90 PLN za stronę tłumaczeniową*

W przypadku tłumaczenia zwykłego jedna strona to 1500 znaków ze spacjami natomiast w przypadku tłumaczenia przysięgłego jedna strona tłumaczeniowa to 1125 znaków ze spacjami.
Podane ceny są cenami netto.