Tłumacz francusko-polski – profesjonalne tłumaczenia z francuskiego i na francuski

Tłumaczenia francuski

W naszym biurze tłumaczeniowym uzyskasz najbardziej rzetelne tłumaczenia z i na język francuski. Wykonamy dla Ciebie najwyższej jakości przekłady w kombinacji języka francuskiego na język polski. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie tłumaczeń ustnych i pisemnych, zwykłych, specjalistycznych i przysięgłych. Wykonujemy też korekty nieudolnych tłumaczeń wykonanych przez mniej doświadczone firmy. Tłumaczymy różnego rodzaju treści, w tym strony internetowe, instrukcje, dokumentację czy artykuły prasowe. W naszym biurze możesz liczyć na terminowe przekłady o najwyższej poprawności językowej, stylistycznej i merytorycznej.

Francuski
4.5/5 (127 opinii)

Tłumaczymy z języka francuskiego i na język francuski

W Akademii wykonamy dla Ciebie profesjonalne tłumaczenia z i na język francuski. Oferujemy najwyższej jakości tłumaczenia kombinacji języków francuski-polski. Jakość naszych tłumaczeń jest zawsze niezrównana, bez względu na to, z jakiego lub na jaki język tłumaczymy. Decydując się na nasze tłumaczenia, zyskujesz gwarancję przekładu, który jest dostosowany do obszaru kulturowego, dla którego ma być przeznaczony.

Wykonujemy tłumaczenia na i z języka francuskiego dla wielu rozmaitych branż. Od lat operujemy językami branżowymi specjalistów medycyny, prawa, IT, HR i wielu branż technicznych. Przetłumaczymy dla Ciebie nawet najbardziej skomplikowane teksty o tematyce samochodowej czy maszynowej. Możesz zamówić u nas przekład branżowy w kombinacji języka francuskiego z dowolnym innym językiem z naszej oferty. Nasze tłumaczenia branżowe z i na język francuski cechuje pełna poprawność merytoryczna. Jesteśmy obeznani z fachowym słownictwem i potrafimy używać go poprawnie. Dzięki temu masz gwarancję, że przetłumaczone teksty mówią autentycznym językiem ludzi, dla których są przeznaczone.

Klientom z różnorodnych branż oferujemy:

 • Tłumaczenia prawne
 • Tłumaczenia biznesowe
 • Tłumaczenia kadry i płace (HR)
 • Tłumaczenia marketingowe
 • Tłumaczenia IT
 • Tłumaczenia maszynowe dla firm
 • Tłumaczenia medyczne
 • Tłumaczenia techniczne

Tłumacz przysięgły języka francuskiego

Wykonujemy najwyższej klasy tłumaczenia przysięgłe z i na język francuski. Sporządzają je najwyżej wykwalifikowani i doświadczeni tłumacze przysięgli języka francuskiego, wpisani na krajową listę tłumaczy przysięgłych. Stworzą dla Ciebie uwierzytelnione przekłady wszelkiego rodzaju oficjalnych dokumentów. Zyskasz u nas perfekcyjne tłumaczenia aktów urodzenia, ślubu, zgonu, aktów notarialnych i testamentów. Przetłumaczymy dla Ciebie pisma, dyplomy i świadectwa potwierdzające kwalifikacje zawodowe. Tłumaczenia przysięgłe z i na język francuski obejmują również przekłady pieczęci, znaków wodnych i podpisów. Przed oddaniem przekładu Klientowi dokładnie weryfikujemy tłumaczenie. Dbamy o ochronę danych zawartych w dokumentach. Przetłumaczone teksty przesyłamy Klientowi Pocztą Polską lub oddajemy je osobiście.

Najczęściej tłumaczone przez nas dokumenty:

 • Tłumaczenia aktów stanu cywilnego
 • Tłumaczenia umów i kontraktów
 • Tłumaczenia aktów notarialnych
 • Tłumaczenia dokumentów sądowych
 • Tłumaczenia zaświadczeń i dokumentów medycznych
 • Tłumaczenia świadectw, dyplomów, certyfikatów
 • Tłumaczenia dokumentów ubezpieczeniowych
 • Tłumaczenia dokumentów bankowych
 • Tłumaczenia dokumentów technicznych
 • Tłumaczenia dokumentów samochodowych

Tłumaczenia przysięgłe francuski

Tłumaczenia przysięgłe z języka francuskiego na język polski i z polskiego na francuski to oferta przygotowana z myślą o przedsiębiorcach, instytucjach oraz osobach prywatnych potrzebujących najwyższej jakości przekładu formalnej dokumentacji do celów urzędowych. Biuro AKADEMIA wykonuje zarówno tłumaczenia na podstawie dokumentów dostarczonych do naszej siedziby w Rybniku, jak i tłumaczenia przysięgłe online.

Najwyższa staranność, dopilnowywanie kwestii formalnych, atrakcyjne ceny i szybkie terminy realizacji to nasze główne wyróżniki.

Kto mówi po francusku?

Język francuski jest językiem urzędowym Francji, Belgii, Luksemburga, Monako i Szwajcarii. To także język urzędowy wielu krajów pozaeuropejskich, w tym Kanady, Gwinei, Kongo czy Senegalu. Również niektóre stany USA uznają język francuski za jeden ze swoich języków urzędowych. Językiem francuskim posługują się również urzędnicy Unii Europejskiej. Łącznie szacuje się, że jest to język używany przez około 220 milionów ludzi. Mówią nim jego rdzenni użytkownicy, urzędnicy, dyplomaci, ludzie biznesu czy polityki w wielu miejscach świata.

Historia języka francuskiego

Podobnie jak inne języki romańskie, język francuski wykształcił się z łaciny. W średniowieczu francuski był powszechnie używany na angielskim dworze. W epoce oświecenia język francuski stał się językiem europejskiej dyplomacji i arystokracji. Ewolucja języka francuskiego w dużej mierze kontrolowana jest przez Akademię Francuską. Od 1635 roku opiniuje ona dopuszczalność wielu zwrotów i form językowych. Jednym z najnowszych osiągnięć tego towarzystwa jest feminizacja określeń profesji. Obecnie język francuski ewoluuje również poprzez zastępowanie utartych zwrotów z języka angielskiego rodzimie brzmiącymi nazwami.

Zakres oferty

Biuro Tłumaczeń AKADEMIA podejmuje się tłumaczeń przysięgłych każdego dokumentu urzędowego. Tłumacz przysięgły online dokonuje przekładów dokumentów sądowych i notarialnych, aktów stanu cywilnego, dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje. Biuro tłumaczy również dokumentację medyczną, samochodową (dowody rejestracyjne, karty pojazdu, umowy kupna-sprzedaży) oraz wszelkiego typu umowy handlowe i inne dokumenty na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej.

Tłumaczenia francuski – cennik

Rodzaj tłumaczeniaPrzy zamówieniu w biurzePrzy zamówieniu online
Zwykłe38 PLN za stronę tłumaczeniową*33 PLN za stronę tłumaczeniową*
Przysięgłe60 PLN za stronę tłumaczeniową*55 PLN za stronę tłumaczeniową*
Samochodoweod 75 PLN za kompletod 75 PLN za komplet

W przypadku tłumaczenia zwykłego jedna strona to 1500 znaków ze spacjami natomiast w przypadku tłumaczenia przysięgłego jedna strona tłumaczeniowa to 1125 znaków ze spacjami.
Podane ceny są cenami netto.

Tłumacz francuski online

Internetowe Biuro Tłumaczeń AKADEMIA pozwala szybko i bezpiecznie zlecić tłumaczenia przysięgłe online z języka francuskiego na język polski (lub odwrotnie). Każdy tłumacz przysięgły online, współpracujący z naszą firmą, posiada potrzebne kwalifikacje oraz doświadczenie w przygotowywaniu przekładów dokumentów urzędowych. Internetowe biuro tłumaczy dba nad przebiegiem całego procesu i weryfikuje wykonane tłumaczenia, co gwarantuje najwyższą dokładność wykonania zlecenia.

Tłumacz przysięgły online to wygodne rozwiązanie zarówno dla firm, jak i osób indywidualnych potrzebujących szybkiego tłumaczenia uwierzytelnionego. Zapewniamy terminowe realizacje oraz konkurencyjne ceny (niższe niż w przypadku tłumaczeń stacjonarnych).

Wyceń tłumaczenie teraz!

 

Zobacz naszą ofertę na specjalistyczne tłumaczenia w języku francuskim: