Tłumaczenia angielski - polski online

Tłumaczenia angielski

W biurze tłumaczeń Akademia wykonujemy najwyższej jakości tłumaczenia z i na język angielski. Świadczymy tłumaczenia ustne i pisemne dla wielu branży i w kombinacjach wielu języków z językiem angielskim. W sytuacji przesytu rynku usługami tłumaczeniowymi w języku angielskim, zapewniamy najwyższą jakość popartą kwalifikacjami i bogatym doświadczeniem. Nasze przekłady cechuje stuprocentowa poprawność językowa, stylistyczna i merytoryczna. Terminowo i szybko wykonamy dla Ciebie tłumaczenia stron internetowych, dokumentów, instrukcji obsługi czy świadectw.

Tłumaczymy z języka angielskiego i na język angielski

Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia zarówno z języka angielskiego, jak i na ten język. Prześlij nam swój tekst w języku angielskim, a przetłumaczymy go na język polski . Jeśli zaś potrzebujesz tłumaczenia dla anglojęzycznego pracodawcy, wydawcy czy klienta, wykonamy dla Ciebie tłumaczenie każdego tekstu na język angielski. Przetłumaczymy dla Ciebie zarówno teksty pisane potocznym językiem angielskim, jak i teksty w stylu formalnym.

Wykonujemy ogólne, specjalistyczne i przysięgłe tłumaczenia na i z języka angielskiego o różnorodnej tematyce. Przetłumaczymy dla Ciebie wszelkiego rodzaju materiały i dokumenty branżowe. Świadczymy tłumaczenia biznesowe dla wielu branż, w tym samochodowej, medycznej, prawniczej, technicznej, informatycznej i innych. Tłumaczymy też teksty naukowe z wielu dziedzin oraz teksty kadrowo-płacowe. Nasi tłumacze sporządzą dla Ciebie profesjonalne tłumaczenie dokumentacji samochodowej, mieszkaniowej czy medycznej. Wykonamy też tłumaczenia umów, projektów, a także korespondencji służbowej i prywatnej.

Oferujemy tłumaczenia dla wielu branż, w tym:

 • Tłumaczenia prawne
 • Tłumaczenia biznesowe
 • Tłumaczenia kadry i płace (HR)
 • Tłumaczenia marketingowe
 • Tłumaczenia IT
 • Tłumaczenia maszynowe dla firm
 • Tłumaczenia medyczne
 • Tłumaczenia techniczne

Tłumacz przysięgły języka angielskiego

Tłumacz przysięgły języka angielskiego z naszej firmy stworzy dla Ciebie profesjonalne uwierzytelnione tłumaczenie z i na język angielski. Nasi tłumacze przysięgli sporządzają przekłady pisemne oraz wykonują tłumaczenia ustne przysięgłe symultaniczne i konsekutywne. Tłumaczymy wszelkiego rodzaju dokumentację oraz teksty prawne, a także treść rozpraw sądowych i zeznań świadków. Uzyskasz u nas certyfikowane przekłady między innymi dokumentacji samochodowej, dyplomów, świadectw czy certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe. Tłumacze przysięgli z naszego biura wpisani są na oficjalną listę Ministerstwa Sprawiedliwości.

Najczęściej tłumaczone przez nas dokumenty:

 • Tłumaczenia aktów stanu cywilnego
 • Tłumaczenia umów i kontraktów
 • Tłumaczenia aktów notarialnych
 • Tłumaczenia dokumentów sądowych
 • Tłumaczenia zaświadczeń i dokumentów medycznych
 • Tłumaczenia świadectw, dyplomów, certyfikatów
 • Tłumaczenia dokumentów ubezpieczeniowych
 • Tłumaczenia dokumentów bankowych
 • Tłumaczenia dokumentów technicznych
 • Tłumaczenia dokumentów samochodowych

Siedziba Centrum Tłumaczeń AKADEMIA znajduje się w Rybniku, ale dzięki obsłudze online możemy oferować nasze usługi również klientom z takich miast jak Kraków i Katowice. Dzięki nim zyskają Państwo szybkie oraz tanie tłumaczenia na angielski bez wychodzenia z domu czy z firmy, co oczywiście znacznie zwiększa komfort i przyspiesza cały proces realizacji.

Jeśli potrzebują więc Państwo wysokiej jakości tłumaczenia na angielski bądź z angielskiego, a przy tym zależy Państwu na atrakcyjnej cenie, to zachęcamy do kontaktu z nami. Oferujemy bowiem usługi na najwyższym poziomie i zależy nam na pełnej satysfakcji klientów. Dlatego też na każdym etapie zamówienia dbamy o wysokie standardy. Już sam proces zlecania postaraliśmy się maksymalnie uprościć, aby ułatwić Państwu zadanie. Wszelkie tłumaczenia na angielski zamówią Państwo przez internet, bez konieczności wychodzenia z domu. Czas realizacji staramy się również dopasować do klienta, więc w razie konieczności wykonujemy tłumaczenia ekspresowe. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Kto mówi po angielsku?

Język angielski już od dawna nie jest jedynie językiem mieszkańców krajów anglojęzycznych. To oficjalny język Wielkiej Brytanii, Irlandii, USA, Kanady, Australii oraz RPA i Nowej Zelandii. To także oficjalny język urzędowy na Malcie oraz w wielu krajach Afryki, Azji czy Ameryk. Językiem tym posługują się obecnie mieszkańcy wszystkich państw europejskich i urzędy Unii Europejskiej. Angielszczyzna używana jest praktycznie na całym świecie jako język biznesu i nauki. Porozumiewają się nim podróżnicy, turyści, naukowcy, lekarze, politycy, biznesmeni i wiele innych grup społecznych i zawodowych.

Tłumaczenia przysięgłe angielski

Specjalnie dla osób, które potrzebują uwierzytelnionego tłumaczenia na język angielski lub z języka angielskiego przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę tłumaczeń przysięgłych. Tłumaczenia dokumentów formalnych wykonuje doświadczony tłumacz przysięgły języka angielskiego.

Tłumacz przysięgły jest osobą zaufania publicznego, która posiada uprawnienia wydane przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Przetłumaczony dokument jest poświadczony pieczęcią, na której znajduje się imię i nazwisko tłumacza oraz język, w którym posiada on uprawnienia.

Historia języka angielskiego

Historia języka angielskiego sięga czasów starożytnych, gdy rzymska inwazja zaszczepiła na Wyspach jego germańskie korzenie. Różnorodne dialekty germańskie ludności anglosaskiej stopniowo mieszały się ze sobą aż zostały zdominowane przez dialekt zachodniosaski. Średniowiecze, wraz z inwazją wikingów i Normanów, wniosło w język ówczesnych Anglików wiele elementów skandynawskich i francuskich. W okresie ekspansji kolonialnej język angielski ewoluował już nie tylko na Wyspach, ale i w koloniach brytyjskich. Efektem jest między innymi dzisiejsza amerykańska odmiana języka angielskiego, jak i ogromna różnorodność pidżinów – mieszanek języka angielskiego i języków krajów, w których został zaszczepiony. Obecnie język angielski nadal ewoluuje między innymi pod wpływem migracji i rozwoju technologii.

Tłumaczenia angielski - cennik

Rodzaj tłumaczenia Przy zamówieniu w biurze Przy zamówieniu online
Zwykłe 24 PLN za stronę tłumaczeniową* 19.99 PLN za stronę tłumaczeniową*
Przysięgłe 30 PLN za stronę tłumaczeniową* 28 PLN za stronę tłumaczeniową*
Samochodowe od 90 PLN za komplet od 90 PLN za komplet

W przypadku tłumaczenia zwykłego jedna strona to 1500 znaków ze spacjami natomiast w przypadku tłumaczenia przysięgłego jedna strona tłumaczeniowa to 1125 znaków ze spacjami.
Podane ceny są cenami netto.

Tłumacz angielski online

Internetowe Biuro Tłumaczeń AKADEMIA to oferta przygotowana z myślą o Klientach, którym zależy na szybkim, wygodnym i bezpiecznym zleceniu tłumaczenia. Wykonujemy internetowe tłumaczenie strony internetowej, tekstów zwykłych (m.in. marketingowych, literackich, prywatnych), dokumentacji samochodowej i technicznej (instrukcje obsługi, opisy konstrukcji, karty opisu produktów itp.) oraz dokumentacji formalnej wymagającej uwierzytelnienia (tłumaczenia przysięgłe online) z języka angielskiego na polski (lub odwrotnie).

Tłumacz przysięgły online opiera się o dokumenty dostarczone pocztą tradycyjną lub elektroniczną (na tłumaczeniu zaznaczamy źródło, dlatego należy sprawdzić, czy kopia jest honorowana przez dany urząd). Internetowe biuro tłumaczy języka angielskiego to zespół sprawdzonych współpracowników, którzy przykładają najwyższą wagę do staranności przekładu. Zlecenie usług online daje możliwość zamówienia potrzebnego tłumaczenia bez wychodzenia z domu lub biura, przyspiesza termin realizacji oraz obniża koszty (zapewniamy ceny niższe od biur stacjonarnych).