Tłumacz przysięgły języka holenderskiego

Tłumacz przysięgły języka angielskiego

Tłumacz przysięgły języka holenderskiego to osoba, która zdała egzamin państwowy, została zaprzysiężona przez ministra sprawiedliwości, a ponadto posiada specjalną pieczęć i jest wpisana na listę tłumaczy przysięgłych.

Tłumacz przysięgły języka holenderskiego – jakie ma uprawnienia?

Tłumacz przysięgły niderlandzki wykonuje przekłady dokumentów, które mają moc urzędową – takich przekładów nie można zlecić zwykłemu tłumaczowi. Możemy do takich dokumentów zaliczyć m.in.:

  • akty notarialne,
  • umowy i kontrakty,
  • akty stanu cywilnego,
  • testamenty,
  • dokumenty sądowe,
  • dokumenty medyczne itp.

Tłumacz przysięgły języka holenderskiego może dla Ciebie wykonać również tłumaczenia, które nie wymagają uwierzytelnienia, zarówno z języka holenderskiego na polski, jak i z polskiego na holenderski. Jeśli więc potrzebujesz rzetelnych przekładów tekstów, takich jak opisy produktów do sklepów internetowych i inne treści na strony www, teksty marketingowe, biznesowe, prace naukowe, CV lub listy motywacyjne, zgłoś się do biura tłumaczeń Akademia. Wykwalifikowany tłumacz przysięgły niderlandzkiego na pewno Ci pomoże.

Tłumacz przysięgły – holenderski przekład online

Choć biuro tłumaczeń Akademia ma swoją siedzibę w Rybniku, to obsługuje Klientów z różnych części Polski. Dzięki temu możesz otrzymać wysokiej jakości tłumaczenie, jakie sporządzi dla Ciebie tłumacz przysięgły holenderski, bez wychodzenia z domu. Osobiste wizyty w biurze tłumaczeń zabierają cenny czas i mogą być problematyczne zwłaszcza dla osób mieszkających w niewielkich miejscowościach. Dlatego biuro tłumaczeń Akademia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów i oferuje tłumaczenia internetowe, które wykona dla nich wytypowany tłumacz przysięgły holenderski.

Tłumaczenia zwykłe otrzymasz drogą mailową, zaś tłumaczenia uwierzytelnione, które muszą być w formie papierowej, tłumacz przysięgły prześle Ci za pośrednictwem poczty polskiej lub firmy kurierskiej, dzięki czemu zaoszczędzisz swój czas, który trzeba byłoby poświęcić na odbiór osobisty.

Tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego – usługi dla Klientów indywidualnych i biznesowych

Nasz biuro tłumaczeń obsługuje zarówno osoby prywatne, jak i przedstawicieli małych i dużych firm, instytucji państwowych czy uczelni wyższych. Każdy, kto potrzebuje pomocy specjalisty, jakim jest tłumacz przysięgły niderlandzki, może zgłosić się do biura tłumaczeń Akademia. Wszystkich Klientów traktujemy jednakowo, bez względu na wielkość czy charakter zlecenia.

Nasi tłumacze sporządzali przekłady dla licznych polskich firm – ich loga możesz znaleźć na naszej stronie internetowej. Jeśli jeszcze się wahasz, czy tłumacz przysięgły języka holenderskiego z naszego biura stanie na wysokości zadania, zapraszamy do zapoznania się z opiniami naszych Klientów w zakładce „Referencje”.

Tłumacz przysięgły niderlandzkiego – wysoka jakość w przystępnej cenie

Wysokiej jakości przekład zrealizowany w krótkim czasie w niewygórowanej cenie? To możliwe w biurze tłumaczeń Akademia. Zamiast przeglądać wyniki wyszukiwania dla „tłumaczenia przysięgłe holenderski” i zastanawiać się, które biuro tłumaczeń wybrać, zleć nam wycenę swojego tłumaczenia już teraz. Zajmie Ci to jedynie kilka chwil – nie musisz się rejestrować na naszej stronie ani wypełniać skomplikowanego formularza. Wystarczy, że określisz, jakie tłumaczenie Cię interesuje (zwykłe czy przysięgłe), podasz swoje dane kontaktowe i wgrasz plik z tekstem. Wrócimy do Ciebie z odpowiedzią najszybciej jak to możliwe.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego od razu zajmie się realizacją Twojego zlecenia. Współpracujemy z wieloma tłumaczami, dlatego Twój tekst nie będzie czekał tygodniami w kolejce, aż tłumacz przysięgły holenderski się nim zajmie.

Ponadto tym, co wyróżnia nasze biuro tłumaczeń na tle naszej konkurencji, są atrakcyjne stawki. Rozprawiamy się z mitem, że tłumaczenia przysięgłe dużo kosztują. Możesz już teraz sprawdzić cenę za usługę „tłumaczenia przysięgłe niderlandzki” w naszym cenniku.

Zobacz naszą ofertę na inne tłumaczenia w języku holenderskim:

Cennik

JęzykPrzy zamówieniu w biurzePrzy zamówieniu online
angielski50 PLN za stronę tłumaczeniową*45 PLN za stronę tłumaczeniową*
niemiecki55 PLN za stronę tłumaczeniową*50 PLN za stronę tłumaczeniową*
rosyjski70 PLN za stronę tłumaczeniową*65 PLN za stronę tłumaczeniową*
francuski60 PLN za stronę tłumaczeniową*55 PLN za stronę tłumaczeniową*
włoski60 PLN za stronę tłumaczeniową*55 PLN za stronę tłumaczeniową*
ukraiński60 PLN za stronę tłumaczeniową*55 PLN za stronę tłumaczeniową*
hiszpański69 PLN za stronę tłumaczeniową*64 PLN za stronę tłumaczeniową*
czeski69 PLN za stronę tłumaczeniową*64 PLN za stronę tłumaczeniową*
słowacki75 PLN za stronę tłumaczeniową*70 PLN za stronę tłumaczeniową*
niderlandzki/holenderski70 PLN za stronę tłumaczeniową*65 PLN za stronę tłumaczeniową*
chorwacki70 PLN za stronę tłumaczeniową*65 PLN za stronę tłumaczeniową*
węgierski70 PLN za stronę tłumaczeniową*65 PLN za stronę tłumaczeniową*
litewski70 PLN za stronę tłumaczeniową*65 PLN za stronę tłumaczeniową*
norweski95 PLN za stronę tłumaczeniową*90 PLN za stronę tłumaczeniową*
duński95 PLN za stronę tłumaczeniową*90 PLN za stronę tłumaczeniową*
szwedzki95 PLN za stronę tłumaczeniową*90 PLN za stronę tłumaczeniową*

W przypadku tłumaczenia zwykłego jedna strona to 1500 znaków ze spacjami natomiast w przypadku tłumaczenia przysięgłego jedna strona tłumaczeniowa to 1125 znaków ze spacjami.
Podane ceny są cenami netto.