Tłumaczenie stron internetowych

Świadczone przez nas usługi obejmują kompleksowe tłumaczenie strony internetowej. Zespół naszych specjalistów, to doświadczeni lingwiści, którzy w sposób profesjonalny dokonają przekładu stron www na język wskazany przez naszych klientów.

Szeroka oferta usług obejmuje przekład w wielu językach przy zachowaniu poprawności pod względem stylistycznym oraz merytorycznym. Dzięki usłudze tłumaczenia stron nasi klienci są w stanie dotrzeć do kontrahentów i partnerów z całego świata oraz zaistnienia na rynku globalnym.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą szeroką ofertą, w skład której wchodzi tłumaczenie stron internetowych, z jakiej skorzystało już wielu zadowolonych klientów.

Tłumacz strony www – poznaj ceny!

Tłumaczenie strony www – cena

Planując rozwijanie swojej działalności, warto zadbać o dostępność strony internetowej w różnych językach. Nasz zespół to ponad 100 zawodowych tłumaczy, którzy są ekspertami w swojej dziedzinie. W zależności od tego, który wariant językowy jest preferowany, cena będzie zróżnicowana i uwzględniać będzie typ zamówienia – stacjonarne lub online. Tłumaczenia strony internetowej dokonujemy w atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.

Tłumaczenia stron www z Biuro Akademia – oferujemy darmową wycenę tłumaczenia.

Tłumaczenie stron internetowych – skorzystaj z formularza online

Oferta obejmuje tłumaczenie on-line. W trosce o czas klientów AKADEMIA zachęca do korzystania z usług świadczonych drogą mailową lub za pomocą formularza dostępnego na stronie. Wpływa to na szybszy czas realizacji zamówienia bez konieczności osobistego stawiania się w biurze.

Jest to wygodne rozwiązanie dla klientów o ograniczonych zasobach czasowych. Rozumiejąc, jak w przypadku niektórych tłumaczeń ważną rolę odgrywa tempo realizacji zamówień, dokonujemy wszelkich starań, aby nasze usługi zostały wykonane szybko i na wysokim poziomie.

Tłumaczenia strony internetowej dokonujemy nie tylko w oparciu o wiedzę i doświadczenie naszych lingwistów. Ważną rolę w całym procesie pełnią również konsultacje z naszymi klientami.
Tłumacz strony internetowej – skontaktuj się z nami już teraz!

tłumaczenia stron internetowych holenderski, niemiecki, angielski, włoski, niderlandzki

Wybór języka – tłumaczenie strony internetowej – angielski, niemiecki, włoski, niderlandzki, holenderski i wiele innych

Dokonujemy przekładu na kilka języków. W obszarze naszych tłumaczeń znajdują się:

 • Tłumaczenia stron internetowych w języku angielskim – jeden z najpopularniejszych języków na świecie. Korzysta z niego ponad 60 krajów gdzie pełni on rolę oficjalnego lub półoficjalnego sposobu komunikacji. Występuje on w takich krajach jak: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Irlandia, Kanada, Australia oraz wiele innych. Jest to najczęściej wybierana opcja z uwagi na powszechność języka.

 • Tłumaczenia stron internetowych w języku niemieckim – język pochodzący z rodziny języków germańskich. Spotykany między innymi w Austrii, Szwajcarii, Liechtensteinie. W związku z położeniem Niemiec względem Polski, język jest drugim co do popularności wśród klientów naszego biura tłumaczeń.

 • Tłumaczenia stron internetowych w języku włoskim – dźwięczny, melodyjny język Półwyspu Apenińskiego. Włoski należy do języków romańskich. Poza oficjalnym, urzędowym statusem w Italii, można spotkać jego użytkowników wśród mieszkańców Brazylii, Argentyny, Chile, Stanów Zjednoczonych, Urugwaju, Wenezueli, Hiszpanii, Paragwaju czy Meksyku.

 • Tłumaczenia stron internetowych w języku niderlandzkim – oficjalny język Holandii i Belgii w regionie flamandzkim oraz w regionie Brukseli. Dla 23 milionów ludzi na świecie jest językiem ojczystym.

 • Tłumaczenia stron internetowych w języku holenderskim – wchodzi w skład języka niderlandzkiego. Duża część użytkowników tego języka zamieszkuje tereny zachodniej Europy.

Tłumaczenie stron online – dowiedz się jakie branże tłumaczymy!

Jakie branże obejmuje tłumaczenie serwisów www?

Z myślą o naszych klientach rozszerzyliśmy ofertę naszych usług o tematy branżowe, jakie wymagają przekładu. Nasi lingwiści dokonują tłumaczenia stron internetowych:

 • z wymagających branż, dziedzin oraz sektorów biznesowych;
 • z obszaru prawniczego;
 • z sektora IT;
 • blogów;
 • sklepów;
 • usług;
 • oraz wielu innych.

Wszystkie nasze tłumaczenia realizujemy w oparciu o trendy oraz zasady rządzące content marketingiem. Satysfakcja jest dla nas tak samo ważna jak dla naszych klientów. Spełniamy indywidualne oczekiwania, pełniąc również rolę doradcy w kontekście kompozycji tekstów i ich stylistyki.

Tłumaczenie strony internetowej – dlaczego warto?

Strona internetowa przedsiębiorstw to ważny aspekt wizerunkowy budujący autorytet wśród klientów. Dbanie o sferę wizualną witryny własnej działalności i przystosowanie jej do zróżnicowanego pod względem językowym użytkownika, daje gwarancję na lepsze i bardziej efektywne prowadzenie własnego biznesu.

Multijęzykowa witryna może zadecydować o sukcesie firmy. Szeroki zakres strony www pod względem dostępności przekładów, jest gwarantem dotarcia do dużo większej grupy odbiorców. Niezależnie od tego, jaka gałąź biznesowa jest tematem prowadzonej działalności, dokonujemy sprawnych i rzetelnych tłumaczeń opartych na standardach zgodnych z dzisiejszymi trendami online.

Tłumaczenie strony internetowej to nie tylko prosty przekład, to także precyzyjne dostosowanie tekstów do innej mentalności użytkowników działających w obrębie różnych stref kulturowych. Dlatego w naszych szeregach przekładów dokonują wybitni specjaliści.

Internetowe tłumaczenie strony internetowej

Profesjonalne biuro tłumaczeń AKADEMIA

Jesteśmy firmą świadczącą usługi na wysokim poziomie językowym. Tłumaczenie stron internetowych oferujemy w cenach konkurencyjnych, uwzględniając poziom, zakres oraz typ tekstów zamieszczonych online. Wiemy, jak istotne jest precyzyjne poruszanie się w obrębie tłumaczonego tematu, dlatego też współpracujemy z doświadczonymi specjalistami, których poziom gwarantują zdobyte certyfikaty oraz dyplomy. Wykonujemy przekłady w ponad 50 językach – zarówno europejskich jak i egzotycznych. Tłumaczenie strony internetowej stanowi jedną z naszych głównych dyscyplin.

Korzystamy z innowacyjnych rozwiązań komunikacji. Realizujemy zlecenia na podstawie zamówień online. Nasze wieloletnie doświadczenie umożliwia nam pracę w profesjonalnym zespole tłumaczy, których sukcesy przekładają się na coraz bogatsze portfolio firmy.

Tłumaczenie stron www – Zapraszamy do skorzystania z dogodnej formy kontaktu.

Tłumaczenie strony internetowej - cennik

angielski40 PLN za stronę tłumaczeniową*
niemiecki40 PLN za stronę tłumaczeniową*
rosyjski40 PLN za stronę tłumaczeniową*
ukraiński40 PLN za stronę tłumaczeniową*
francuski40 PLN za stronę tłumaczeniową*
włoski40 PLN za stronę tłumaczeniową*
hiszpański59 PLN za stronę tłumaczeniową*
czeski55 PLN za stronę tłumaczeniową*
słowacki55 PLN za stronę tłumaczeniową*
holenderski/niderlandzki60 PLN za stronę tłumaczeniową*
chorwacki65 PLN za stronę tłumaczeniową*
węgięrski65 PLN za stronę tłumaczeniową*
litewski65 PLN za stronę tłumaczeniową*
białoruski65 PLN za stronę tłumaczeniową*
portugalski65 PLN za stronę tłumaczeniową*
norweski75 PLN za stronę tłumaczeniową*
szwedzki75 PLN za stronę tłumaczeniową*
duński75 PLN za stronę tłumaczeniową*

W przypadku tłumaczenia zwykłego jedna strona to 1500 znaków ze spacjami natomiast w przypadku tłumaczenia przysięgłego jedna strona tłumaczeniowa to 1125 znaków ze spacjami.
Podane ceny są cenami netto.