Tłumacz przysięgły norweski

Tłumacz przysięgły języka angielskiego

Potrzebujesz tłumaczenia z języka norweskiego na polski lub z polskiego na norweski? Jesteś we właściwym miejscu! Biuro tłumaczeń Akademia oferuje tłumaczenia uwierzytelnione oraz zwykłe. Każdy zatrudniony u nas tłumacz przysięgły języka norweskiego to doświadczony profesjonalista, który świadczy usługi tłumaczeniowe na najwyższym poziomie.

Tłumacz przysięgły norweski – profesjonalne usługi translatorskie

Nasi tłumacze przysięgli norweskiego specjalizują się głównie w tłumaczeniach uwierzytelnionych, czyli tłumaczeniach oficjalnych dokumentów, które zachowują moc urzędową oryginału. Oczywiście tłumacz przysięgły norweski może przetłumaczyć dla Ciebie lub Twojej firmy również inny, dowolny tekst, taki jak praca naukowa, treści na stronę internetową czy instrukcje obsługi rozmaitych maszyn lub urządzeń, książek i podręczników itp.

Gwarantujemy, że tłumacz przysięgły norweski wykona przekład zgodne z najlepszymi praktykami translatorskimi, bez względu na to, czy będzie to tłumaczenie zwykłe, czy tłumaczenie przysięgłe. Norweski język nie ma przed naszymi tłumaczami żadnych tajemnic, możesz więc mieć pewność, że przekład będzie brzmiał naturalnie dla osób, które posługują się tym językiem jako natywnym.

Tłumacz przysięgły języka norweskiego – jakie wymogi musi spełnić?

Tłumacz przysięgły języka norweskiego to niezwykle odpowiedzialny zawód, dlatego należy się dobrze przygotować do jego wykonywania. Każdy tłumacz przysięgły norweskiego zdał egzamin przed Państwową Komisją Egzaminacyjną powołaną przez ministra sprawiedliwości, składający się z części pisemnej oraz ustnej. Następnie został zaprzysiężony przez ministra sprawiedliwości i wpisano go na listę tłumaczy przysięgłych. Tłumacz przysięgły języka norweskiego posiada pieczęć i prawo do wykonywania tłumaczeń uwierzytelnionych, czyli takich, które zachowują urzędowy charakter oryginału.

Tłumacz przysięgły norweski posiada uprawnienia do wykonywania tłumaczeń dokumentów jak: akty urodzenia, akty notarialne oraz stanu cywilnego, dokumenty bankowe, umowy i kontrakty, dokumentacja prawnicza, zaświadczenia i dokumenty medyczne, ubezpieczenia, dyplomy, certyfikaty, dokumenty samochodowe itp. Wystawiona przez niego pieczęć świadczy o tym, że przetłumaczony dokument jest całkowicie zgodny z oryginałem.

Tłumacz przysięgły norweskiego dla Klientów indywidualnych i biznesowych

Biuro tłumaczeń Akademia obsługuje zarówno Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zapraszamy do zapoznania się z referencjami, jakie zechcieli wystawić dla nas nasi Klienci. Doceniają oni profesjonalizm i wiedzę merytoryczną naszych tłumaczy przysięgłych języka norweskiego i innych języków, terminowe wykonywanie zleceń czy konkurencyjne ceny.

Jeśli interesuje Cię współpraca z nami, zleć bezpłatną wycenę przekładu swojego tekstu. Nie musisz w tym celu zakładać konta na naszej stronie – wystarczy jedynie wypełnić krótki formularz i załączyć plik z tekstem. W przypadku większej ilości plików zachęcamy do napisania wiadomości e-mail z prośbą o wycenę.

Zobacz naszą ofertę na inne tłumaczenia w języku norweskim:

Cennik

JęzykPrzy zamówieniu w biurzePrzy zamówieniu online
angielski50 PLN za stronę tłumaczeniową*45 PLN za stronę tłumaczeniową*
niemiecki55 PLN za stronę tłumaczeniową*50 PLN za stronę tłumaczeniową*
rosyjski70 PLN za stronę tłumaczeniową*65 PLN za stronę tłumaczeniową*
francuski60 PLN za stronę tłumaczeniową*55 PLN za stronę tłumaczeniową*
włoski60 PLN za stronę tłumaczeniową*55 PLN za stronę tłumaczeniową*
ukraiński60 PLN za stronę tłumaczeniową*55 PLN za stronę tłumaczeniową*
hiszpański69 PLN za stronę tłumaczeniową*64 PLN za stronę tłumaczeniową*
czeski69 PLN za stronę tłumaczeniową*64 PLN za stronę tłumaczeniową*
słowacki75 PLN za stronę tłumaczeniową*70 PLN za stronę tłumaczeniową*
niderlandzki/holenderski70 PLN za stronę tłumaczeniową*65 PLN za stronę tłumaczeniową*
chorwacki70 PLN za stronę tłumaczeniową*65 PLN za stronę tłumaczeniową*
węgierski70 PLN za stronę tłumaczeniową*65 PLN za stronę tłumaczeniową*
litewski70 PLN za stronę tłumaczeniową*65 PLN za stronę tłumaczeniową*
norweski95 PLN za stronę tłumaczeniową*90 PLN za stronę tłumaczeniową*
duński95 PLN za stronę tłumaczeniową*90 PLN za stronę tłumaczeniową*
szwedzki95 PLN za stronę tłumaczeniową*90 PLN za stronę tłumaczeniową*

W przypadku tłumaczenia zwykłego jedna strona to 1500 znaków ze spacjami natomiast w przypadku tłumaczenia przysięgłego jedna strona tłumaczeniowa to 1125 znaków ze spacjami.
Podane ceny są cenami netto.