Biuro Tłumaczeń AKADEMIA prężnie działa od 2001 roku, obejmując swym zasięgiem całą Polskę.

Z powodzeniem realizujemy zamówienia z całego kraju, dzięki działalności internetowej i możliwości składania zamówień on-line.

Oferujemy tanie tłumaczenia, które jednocześnie są najwyższej jakości, dzięki temu, że współpracujemy wyłącznie z tłumaczami o wysokich kwalifikacjach. Specjalizujemy się w tłumaczeniach popularnych języków europejskich – nasze szeregi zasilają między innymi tłumacze angielskiego i tłumacze niemieckiego, francuskiego, włoskiego czy rosyjskiego, ale nie obce są nam również języki egzotyczne, jak japoński czy turecki.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest jakość świadczonych usług, dlatego współpracujemy wyłącznie z zaufanymi i sprawdzonymi tłumaczami. Tłumacze AKADEMIA to profesjonaliści, którzy gwarantują terminowe i dokładne tłumaczenia dokumentów, w tym tłumaczenia przysięgłe, techniczne, samochodowe, a także tłumaczenia zwykłe, na przykład listów do partnerów biznesowych, dokumentacji firmowej czy handlowej.

Dlaczego warto wybrać biuro tłumaczeń AKADEMIA?

Są trzy główne powody, dla których warto zlecić nam tłumaczenie. Po pierwsze, jako nowoczesne biuro tłumaczeń korzystamy z innowacyjnych rozwiązań, oferując automatyczną wycenę tłumaczenia oraz realizację zamówień on-line. Ponadto, działamy od ponad 15 lat, nasza pozycja na rynku tłumaczeń z każdym rokiem wzrasta, odnotowujemy liczne sukcesy na tym polu i nasze portfolio sukcesywnie się rozrasta. Po trzecie, gwarantujemy najwyższą jakość przy zachowaniu atrakcyjnych cen, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać potrzebom naszych klientów i zaoferować kompleksową ofertę.

Co nas wyróżnia:

  • aktywnie i z sukcesami działamy 15 lat na rynku, co czyni nas numerem 1 wśród biur tłumaczeń w regionie
  • przekłady wykonujemy w ponad 50 językach europejskich, również w łacinie, oraz w językach egzotycznych, jak: turecki, japoński, chiński, arabski, koreański, mongolski i wielu innych
  • stale współpracujemy z ponad 100 zawodowymi tłumaczami, którzy są zaufanymi i doświadczonymi ekspertami w swoich dziedzinach
  • w naszym portfolio znajdują się realizacje dla ponad 1000 klientów, w tym dla znanych i cenionych marek polskich i zagranicznych, uczelni wyższych i instytucji państwowych
  • oferujemy najwyższej jakości tłumaczenia zarówno osobom prywatnym, jak i firmom

Gwarantujemy:

  • rzetelne tłumaczenia z języka obcego i odwrotnie
  • poprawność językową tłumaczeń
  • krótki okres realizacji zamówienia
  • atrakcyjne i konkurencyjne ceny – tłumaczenia już od 18,99 zł!
  • tłumaczenia bez wychodzenia z domu, dzięki zamówieniom on-line

Wyceń tłumaczenie teraz!

Zachęcamy do skorzystania z szybkiej wyceny tłumaczenia lub do przesłania nam tekstów do darmowej i niezobowiązującej wyceny. Przejdź do formularza.