Tłumaczenia dokumentów samochodowych to tłumaczenia uwierzytelnione (potwierdzone przez tłumacza przysięgłego i funkcjonujące jako oficjalne dokumenty) niezbędne do rejestracji sprowadzonego samochodu z zagranicy, w tym również spoza krajów Unii Europejskiej. Osoby, które nabyły zagraniczny pojazd, muszą złożyć dokumenty we właściwym wydziale komunikacyjnym, co pozwoli im zarejestrować pojazd i legalnie z niego korzystać na terytorium kraju.

Tłumaczenia samochodowe oferowane przez AKADEMIĘ sporządzane są zgodnie z aktualnymi przepisami prawa i tylko przez zawodowych tłumaczów. Współpracujący z nami tłumacze przysięgli są ekspertami w swojej dziedzinie – stale podnoszą kwalifikacje, również te wynikające z fachowości języka i posiadanych uprawnień, i poważnie podchodzą do swoich obowiązków.

Zleć darmową wycenę

Tłumaczenia przysięgłe w AKADEMII

Biuro Tłumaczeń Przysięgłych AKADEMIA wykonuje tłumaczenia dokumentów samochodowych w różnych językach. Oferujemy między innymi tłumaczenia języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, holenderskiego, hiszpańskiego, duńskiego czy czeskiego.

Dla celów rejestracyjnych pojazdów każde tłumaczenie jest uwierzytelnione, ale dostarczamy również tłumaczenia zwykłe, na przykład na użytek własny – takie dokumenty wówczas nie mają mocy prawnej. Każde zamówienie tłumaczenia kompletu dokumentów samochodowych realizowane jest sprawnie, dzięki czemu reszta formalności z rejestracją pojazdu jest również przyspieszona.

Najczęściej tłumaczone są:

  • dowody rejestracyjne
  • karty pojazdu
  • umowy kupna-sprzedaży lub faktury
  • dowody przerejestrowania pojazdu
  • wyciągi ze świadectwa homologacji
  • dowody odprawy celnej przywozowej

Gwarantujemy rzetelność i dokładność przekładu, a także dostosowanie oferty cenowej pod potrzeby klienta. Współpracujący z nami tłumacze przysięgli to osoby wysoko wyspecjalizowane, zatem otrzymasz przekład najwyższej jakości. Zapewniamy całkowitą poufność i dyskrecję podczas realizacji usługi i po zakończeniu współpracy.

Zleć nam tłumaczenie dokumentów samochodowych, a:

  • komplet dokumentów przetłumaczysz bez wychodzenia z domu – złóż zamówienie on-line, a dokumenty dostarczymy pocztą na adres, jaki nam wskażesz
  • otrzymasz tanie tłumaczenie – ceny za komplet dokumentów już od 45 zł
  • zyskasz najwyższą jakość tłumaczeń uwierzytelnionych dla dokumentacji samochodowej, dzięki wieloetapowemu systemowi weryfikacji przekładu
  • możesz być spokojny o swoje dane i dokumenty – są u nas całkowicie bezpieczne

Skorzystaj z Biura Tłumaczeń AKADEMIA już dziś!

Biuro Tłumaczeń AKADEMIA to wyspecjalizowani i zaufani tłumacze przysięgli gwarantujący dokładny przekład dokumentów. Od ponad 15 lat współpracujemy ze znanymi polskimi firmami i instytucjami, pomagamy w tłumaczeniach również osobom prywatnym, a nasz zespół tłumaczów to osoby zaufane i sprawdzone, które niejednokrotnie podczas wieloletniej współpracy udowodniły, że są profesjonalistami w swojej dziedzinie.

Zachęcamy do kontaktu, jeśli chcesz zlecić tłumaczenie dokumentów samochodowych lub interesuje Cię tłumacz angielskiego, niemieckiego albo profesjonalne tłumaczenia przysięgłe. Obsługujemy firmy z całej Polski, dzięki działalności internetowej i realizacji zamówień on-line.