Tłumaczenia informatyczne

Tłumaczenia informatyczne, podobnie do pozostałych przekładów technicznych, należą do zadań szczególnie wrażliwych na znajomość danego zagadnienia przez tłumacza. Chociażby ze względu na naturalne przeplatanie się pojęć z języka angielskiego w formie nieprzetłumaczonej z mową natywną dla końcowego odbiorcy, tłumacz IT powinien mieć wysoką świadomość zwyczajów językowych panujących w środowisku, dla jakiego przygotowuje tekst.

Translacja wykonana przez osobę obeznaną w branży jest naturalna w odbiorze i pozytywnie oceniana przez adresatów treści. Skontaktuj się z nami, a zapoznamy Cię z pełnią możliwości naszych specjalistów od tłumaczeń informatycznych.

Tłumaczenia informatyczne
5/5 (100 opinii)

Tłumaczenia it – dla kogo?

Profesjonalne tłumaczenia informatyczne są szczególnie użyteczne dla firm, które planują wejście na nowe rynki. Bez treści przygotowanych w natywnym języku odbiorcy często jest to niemożliwe. Strony i artykuły przetłumaczone przez automatyczne translatory lub amatorów szkodliwie wpływają na tworzenie profesjonalnego wizerunku. Zamów przekład swoich tekstów, by budować zaufanie w oczach swoich odbiorców i zyskać kolejnych klientów.

Z naszych usług korzystają agencje marketingowe zajmujące się pozycjonowaniem stron, programiści i web designerzy. Tłumaczenia informatyczne przydają się firmom zarządzającymi systemami informatycznymi i serwerami, a także związanym z bezpieczeństwem sieci komputerowych i archiwizacją danych. Translacją posiłkują się również przedsiębiorstwa związane z branżą game designu, których oferta często skierowana jest do odbiorców na rynkach całego świata.

Tłumacz informatyczny – zalety

Zaletą profesjonalnego tłumaczenia jest nie tylko językowy perfekcjonizm, ale przede wszystkim zrozumienie kontekstu kulturowego i branżowego przełożonej treści. Dla końcowej jakości translacji kluczowe znaczenie ma poziom znajomości opracowywanego przez tłumacza zagadnienia. Jeśli czuje się w danej tematyce swobodnie, uniknie laickiej synonimizacji i wiernie odda charakter tekstu, dzięki czemu adresat nie odniesie wrażenia, że ma do czynienia z tłumaczeniem.

Usługi naszych tłumaczy informatycznych oprócz wysokiej jakości cechują się również krótkim czasem oczekiwania na gotowy dokument. Oferujemy także niskie ceny i szeroką paletę języków translacji do wyboru. Z biurem tłumaczeń Akademia zadbasz o wizerunek swojej firmy w sieci i dotrzesz do nowych klientów.

Tłumaczenia informatyczne – cena

Gwarantujemy korzystne stawki za tłumaczenia. Skorzystaj z narzędzia „szybka wycena” w celu poznania orientacyjnego kosztu zlecenia. Wystarczy, że wkleisz do niego dokument i wskażesz język przekładu. Na ekranie wyświetli się orientacyjna stawka. Cena translacji wskazanego dokumentu zależy między innymi od objętości tekstu. Przekłady przysięgłe kosztują nieco więcej, niż standardowe.

Korzystając z tej samej zakładki możesz poznać też dokładną cenę tłumaczenia informatycznego. Wypełnij formularz i wyślij zapytanie, a otrzymasz precyzyjny kosztorys. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz ustalenia szczegółów lub masz szczególne wymagania dotyczące tekstu.

Tłumaczenia it – oferta biuroakadamia.pl

Zleć nam tłumaczenia informatyczne, by mieć pewność, że translacja będzie poprawna zarówno pod względem języka, jak i warstwy merytorycznej. Tłumacze Akademii tworzą przekłady dla szeregu zróżnicowanych sektorów biznesowych, takich jak automotive, marketing czy przemysł energetyczny. Współpracujemy z instytucjami państwowymi i uczelniami wyższymi. Mieliśmy przyjemność pracować dla wielu cenionych zagranicznych marek. Zapewniamy krótki czas realizacji zlecenia, atrakcyjne ceny i sprawną komunikację.

Z usług tłumacza informatycznego możesz skorzystać bez wychodzenia z domu, zlecając wykonanie wszystkich czynności online. Oferujemy przekłady w ponad 50 językach. Z naszych możliwości korzystają zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby indywidualne. Opracujemy dla Ciebie dowolny dokument. Skontaktuj się z nami, a chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące szczegółów tłumaczenia.