Inne
4.6/5 (90 opinii)
Zleć darmową wycenę

Tłumaczenia inne to wszystkie przekłady, które nie wymagają uwierzytelnienia, a które są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne tłumaczenia, które później wykorzystywane są na stronach internetowych, w pismach, w dokumentach, w komunikacji biznesowej lub na użytek prywatny. Każde takie tłumaczenie wykonywane jest z należytą starannością przez doświadczonego tłumacza.

Biuro Tłumaczeń AKADEMIA to ponad 100 zawodowych tłumaczy, którzy biegle posługują się językami obcymi, dzięki czemu nasza oferta to perfekcyjne przekłady na język obcy i odwrotnie. Oferujemy tłumaczenia z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, ale również z języków egzotycznych jak turecki, japoński, chiński, arabski, koreański, mongolski. W ofercie znajduje się niemal dwadzieścia języków europejskich.

Tłumaczenia w AKADEMII – strony internetowe, instrukcje obsługi, certyfikaty, dyplomy, świadectwa

Biuro Tłumaczeń AKADEMIA specjalizuje się w tłumaczeniach zarówno zwykłych, jak i przysięgłych. W ramach usługi tłumaczeń innych proponujemy rozmaite przekłady w zależności od potrzeb. Gwarantujemy pełne zrozumienie przekazywanych teksów i ich odpowiednie przetłumaczenie z zastosowaniem słownictwa branżowego i właściwej terminologii.

Najczęściej tłumaczone są:

 • strony internetowe
 • instrukcje obsługi
 • prywatne i firmowe pisma
 • artykuły prasowe
 • świadectwa
 • certyfikaty i dyplomy

Dzięki kilkuetapowemu systemowi weryfikacji tłumaczeń zyskujesz pewność, że otrzymasz poprawne tłumaczenie pozbawione błędów językowych i merytorycznych, wykonane przez doświadczonego tłumacza biegle posługującego się danym językiem. Współpracujemy stale z firmami zza granicy oraz z kraju – o ich zadowoleniu świadczą wystawiane referencje.

Zlecając nam tłumaczenie, tym samym możesz być spokojny zarówno o poziom tłumaczenia, jak i bezpieczeństwo przekazywanych informacji.

Korzyści ze zlecenia nam tłumaczenia:

 • oszczędzisz czas, dzięki możliwości składania i odbioru zamówień on-line (złóż zamówienie)
 • ekspresowo otrzymasz tłumaczenie na e-maila lub adres pocztowy, jaki nam wskażesz
 • najtańsza oferta na rynku (ceny już od 18,99 zł)
 • perfekcyjny poziom tłumaczenia, dzięki dopracowanemu systemowi weryfikacji przekładu i wysokim kwalifikacjom naszych tłumaczy
 • bezpieczeństwo i dyskrecja – gwarantujemy poufność informacji
Tłumaczenie strony internetowej Katowice, Rybnik - Śląsk

Tanie tłumaczenia na wyciągnięcie ręki!

Biuro Tłumaczeń AKADEMIA to zawodowi i doświadczeni tłumacze, którzy językiem obcym posługują się na co dzień, a ich umiejętności językowe są poświadczone wieloletnią praktyką. Współpracujemy wyłącznie z tłumaczami, którzy sumiennie podchodzą do realizacji zamówień – otrzymujesz więc tłumaczenie w terminie i tylko o najwyższej jakości. Dzięki naszym tłumaczeniom swobodnie będziesz mógł się poruszać w środowisku międzynarodowym, komunikować się ze znajomymi, klientami i partnerami biznesowymi.

Zapewniamy dokładny przekład dokumentu, niezależnie od jego rodzaju i przeznaczenia. Do tej pory zrealizowaliśmy ponad 1000 projektów dla klientów, w tym współpracowaliśmy z uczelniami, zagranicznymi markami i instytucjami. Cennik tłumaczeń jest elastyczny, a oferowane ceny dopasowane do potrzeb klientów, co pozwala nam zaoferować tanie tłumaczenia z języka angielskiego, niemieckiego oraz innych.

Jeżeli interesują Cię tłumaczenia inne lub poszukujesz profesjonalnego biura tłumaczeń, skontaktuj się z nami. Nasi tłumacze angielskiego, niemieckiego i innych języków, są do Twojej dyspozycji. Działamy głównie na terenie Krakowa, Rybnika i Katowic, ale zachęcamy do kontaktu klientów z całej Polski – realizujemy tłumaczenia on-line.