Tłumaczenia inne to wszystkie przekłady, które nie wymagają uwierzytelnienia, a które są odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne tłumaczenia, które później wykorzystywane są na stronach internetowych, w pismach, w dokumentach, w komunikacji biznesowej lub na użytek prywatny. Każde takie tłumaczenie wykonywane jest z należytą starannością przez doświadczonego tłumacza.

Zleć darmową wycenę

Biuro Tłumaczeń AKADEMIA to ponad 100 zawodowych tłumaczy, którzy biegle posługują się językami obcymi, dzięki czemu nasza oferta to perfekcyjne przekłady na język obcy i odwrotnie. Oferujemy tłumaczenia z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, ale również z języków egzotycznych jak turecki, japoński, chiński, arabski, koreański, mongolski. W ofercie znajduje się niemal dwadzieścia języków europejskich.

Tłumaczenia inne w AKADEMII

Biuro Tłumaczeń AKADEMIA specjalizuje się w tłumaczeniach zarówno zwykłych, jak i przysięgłych. W ramach usługi tłumaczeń innych proponujemy rozmaite przekłady w zależności od potrzeb. Gwarantujemy pełne zrozumienie przekazywanych teksów i ich odpowiednie przetłumaczenie z zastosowaniem słownictwa branżowego i właściwej terminologii.

Najczęściej tłumaczone są:

 • strony internetowe
 • instrukcje obsługi
 • prywatne i firmowe pisma
 • artykuły prasowe
 • świadectwa
 • certyfikaty i dyplomy

Dzięki kilkuetapowemu systemowi weryfikacji tłumaczeń zyskujesz pewność, że otrzymasz poprawne tłumaczenie pozbawione błędów językowych i merytorycznych, wykonane przez doświadczonego tłumacza biegle posługującego się danym językiem. Współpracujemy stale z firmami zza granicy oraz z kraju – o ich zadowoleniu świadczą wystawiane referencje.

Zlecając nam tłumaczenie, tym samym możesz być spokojny zarówno o poziom tłumaczenia, jak i bezpieczeństwo przekazywanych informacji.

Korzyści ze zlecenia nam tłumaczenia:

 • oszczędzisz czas, dzięki możliwości składania i odbioru zamówień on-line (złóż zamówienie)
 • ekspresowo otrzymasz tłumaczenie na e-maila lub adres pocztowy, jaki nam wskażesz
 • najtańsza oferta na rynku (ceny już od 18,99 zł)
 • perfekcyjny poziom tłumaczenia, dzięki dopracowanemu systemowi weryfikacji przekładu i wysokim kwalifikacjom naszych tłumaczy
 • bezpieczeństwo i dyskrecja – gwarantujemy poufność informacji

Tanie tłumaczenia na wyciągnięcie ręki!

Biuro Tłumaczeń AKADEMIA to zawodowi i doświadczeni tłumacze, którzy językiem obcym posługują się na co dzień, a ich umiejętności językowe są poświadczone wieloletnią praktyką. Współpracujemy wyłącznie z tłumaczami, którzy sumiennie podchodzą do realizacji zamówień – otrzymujesz więc tłumaczenie w terminie i tylko o najwyższej jakości. Dzięki naszym tłumaczeniom swobodnie będziesz mógł się poruszać w środowisku międzynarodowym, komunikować się ze znajomymi, klientami i partnerami biznesowymi.

Zapewniamy dokładny przekład dokumentu, niezależnie od jego rodzaju i przeznaczenia. Do tej pory zrealizowaliśmy ponad 1000 projektów dla klientów, w tym współpracowaliśmy z uczelniami, zagranicznymi markami i instytucjami. Cennik tłumaczeń jest elastyczny, a oferowane ceny dopasowane do potrzeb klientów, co pozwala nam zaoferować tanie tłumaczenia z języka angielskiego, niemieckiego oraz innych.

Jeżeli interesują Cię tłumaczenia inne lub poszukujesz profesjonalnego biura tłumaczeń, skontaktuj się z nami. Nasi tłumacze angielskiego, niemieckiego i innych języków, są do Twojej dyspozycji. Działamy głównie na terenie Krakowa, Rybnika i Katowic, ale zachęcamy do kontaktu klientów z całej Polski – realizujemy tłumaczenia on-line.