Tłumaczenia hiszpański – polski online

Tłumaczenia hiszpański

Biuro tłumaczeń Akademia świadczy kompleksowe usługi translatorskie, oferując tłumaczenia z i na język hiszpański. Tłumaczymy teksty w kombinacji języków hiszpańskiego z polskim. Oferujemy tłumaczenia ustne i pisemne, zwykłe, specjalistyczne i przysięgłe. Wykonamy dla Ciebie terminowo każde zamówienie. Nasze przekłady to treści stron internetowych, podręczników, artykułów, dokumentów, prac naukowych i wiele innych. Dostarczymy Ci wiernych oryginałowi, poprawnych i naturalnych tłumaczeń tekstów z języka hiszpańskiego na inny i odwrotnie.

Tłumaczymy z języka hiszpańskiego i na język hiszpański

W biurze tłumaczeń Akademia wykonujemy najwyższej jakości tłumaczenia z i na język hiszpański. Nasze przekłady stanowią dowód fachowości naszych tłumaczy. Przejawia się ona nie tylko w poprawności językowej i merytorycznej każdego zlecenia, ale też w dopasowaniu docelowego brzmienia do realiów kulturowych odbiorcy.

Z Akademią przetłumaczysz każdy tekst, niezależnie od stopnia trudności języka branży, której dotyczy. Dzięki bogatemu doświadczeniu w tłumaczeniu tekstów branżowych jesteśmy obeznani z pułapkami językowymi, jakie stwarzają tego rodzaju tłumaczenia. To dlatego nasze tłumaczenia specjalistyczne brzmią naturalnie dla fachowców w swej dziedzinie na całym świecie. Przetłumaczymy dla Ciebie teksty z branży medycznej, prawniczej, marketingowej czy finansowej. Dokonamy też przekładów wszelkiej maści tekstów technicznych, w tym dokumentacji samochodowej, IT czy instrukcji maszynowych.

Współpracujemy z wieloma różnymi branżami, oferując:

• Tłumaczenia prawne
• Tłumaczenia biznesowe
• Tłumaczenia kadry i płace (HR)
• Tłumaczenia marketingowe
• Tłumaczenia IT
• Tłumaczenia maszynowe dla firm
• Tłumaczenia medyczne
• Tłumaczenia techniczne

Tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego

Biuro Akademia to także niezawodne tłumaczenia przysięgłe języka hiszpańskiego. Dostarczymy Ci uwierzytelnione przekłady dokumentacji medycznej, pracowniczej czy samochodowej, pism urzędowych i aktów notarialnych. Sporządzimy dla Ciebie fachowe, uznawane przez polskie i zagraniczne urzędy tłumaczenia przysięgłe dokumentów w języku hiszpańskim lub na język hiszpański. Przetłumaczymy także pieczęcie, znaki wodne i podpisy znajdujące się na Twoich dokumentach. Możesz być pewien, że zadbamy o pełną poufność Twoich danych i informacji zawartych w oryginałach i przekładach. Nasi tłumacze przysięgli języka hiszpańskiego wpisani są na oficjalną listę Ministerstwa Sprawiedliwości.

Najczęściej tłumaczone przez nas dokumenty:

  • Tłumaczenia aktów stanu cywilnego
  • Tłumaczenia umów i kontraktów
  • Tłumaczenia aktów notarialnych
  • Tłumaczenia dokumentów sądowych
  • Tłumaczenia zaświadczeń i dokumentów medycznych
  • Tłumaczenia świadectw, dyplomów, certyfikatów
  • Tłumaczenia dokumentów ubezpieczeniowych
  • Tłumaczenia dokumentów bankowych
  • Tłumaczenia dokumentów technicznych
  • Tłumaczenia dokumentów samochodowych

Tłumaczenia przysięgłe hiszpańskiego

Hiszpański stanowi jeden z najpopularniejszych języków świata. Jako język urzędowy używany jest on aż w 23 krajach, położonych na różnych kontynentach (Europa, Ameryka Południowa, Afryka).

Planujesz wyjazd do Hiszpanii lub jednego z państw, w których obowiązuje ten język i potrzebujesz uwierzytelnionych tłumaczeń dokumentów urzędowych? Biuro AKADEMIA z Rybnika wyszło naprzeciw ogromnemu zapotrzebowaniu rynkowemu i do swojej oferty wprowadziło tłumaczenia przysięgłe z języka hiszpańskiego na polski oraz z j. polskiego na hiszpański.

Kto mówi po hiszpańsku?

Językiem hiszpańskim posługuje się około 650 milionów użytkowników na całym świecie. Jest to oficjalny język Hiszpanii oraz wielu krajów obu Ameryk i Afryki. Do niektórych z nich należą Argentyna, Chile, Boliwia, Honduras, Paragwaj czy Gwinea Równikowa. Język hiszpański należy też do języków urzędowych ONZ czy Unii Afrykańskiej. Posługują się nim rdzenni mieszkańcy wymienionych państw, jak i ludzie biznesu, dyplomaci i naukowcy.

Historia języka hiszpańskiego

Język hiszpański bierze swój początek w łacinie, którą posługiwali się mieszkańcy terenów Cesarstwa Rzymskiego na Półwyspie Iberyjskim. Rozpad Cesarstwa doprowadził do wyodrębnienia się wielu dialektów i języków, w tym języka hiszpańskiego. Od średniowiecza język ten bazuje na dialekcie kastylijskim. W XVIII wieku w języku kastylijskim widoczne były wyraźne wpływy języka arabskiego. Język hiszpański osiągnął swoją dojrzałą formę w XV wieku. Od tamtej pory stale ewoluuje zarówno w Hiszpanii, jak i w terenach podbitych przez hiszpańskich konkwistadorów w okresie ekspansji.

Tłumaczenia hiszpański – cennik

Rodzaj tłumaczenia Przy zamówieniu w biurze Przy zamówieniu online
Zwykłe 35 PLN za stronę tłumaczeniową* 32 PLN za stronę tłumaczeniową*
Przysięgłe 49 PLN za stronę tłumaczeniową* 45 PLN za stronę tłumaczeniową*
Samochodowe od 150 PLN za komplet od 150 PLN za komplet

W przypadku tłumaczenia zwykłego jedna strona to 1500 znaków ze spacjami natomiast w przypadku tłumaczenia przysięgłego jedna strona tłumaczeniowa to 1125 znaków ze spacjami.
Podane ceny są cenami netto.

Tłumacz hiszpański online

Ofertę stacjonarnego biura tłumaczeń w Rybniku rozszerzyliśmy o tłumaczenia przysięgłe online. Usługa ta pozwala zlecić tłumaczenie dokumentu bez wychodzenia z domu lub biura, przyspieszyć czas realizacji zlecenia i obniżyć koszt usługi.

Jako internetowe biuro tłumaczy języka hiszpańskiego sprawnie obsługujemy Klientów indywidualnych i instytucjonalnych z całej Polski. Internetowe tłumaczenia biuro wykonuje na podstawie dokumentów źródłowych przesłanych Pocztą Polską (gdy urząd honoruje wyłącznie tłumaczenia oryginałów dokumentu) lub za pośrednictwem e-maila. Kopie i odpisy nasze internetowe biuro tłumaczeń może przełożyć na język polski lub hiszpański w trybie ekspresowym. Tłumacz przysięgły składa na nich pieczątkę, a następnie dokument jest przesyłany pod adres Klienta.

Ofertę tłumaczeń przysięgłych online rozszerzyliśmy o tłumaczenia zwykłe, samochodowe i techniczne przez Internet (Klienci bardzo często zlecają nam internetowe tłumaczenie strony internetowej na język hiszpański).

Wyceń tłumaczenie teraz!