Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego

Tłumacz przysięgły języka angielskiego

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego to osoba, która zdała egzamin przed Państwową Komisją Egzaminacyjną powołaną przez Ministerstwo Sprawiedliwości, składający się z części pisemnej oraz ustnej. Ponadto tłumacz przysięgły rosyjskiego został zaprzysiężony przez ministra sprawiedliwości i wpisano go na listę tłumaczy przysięgłych. Tłumacz przysięgły rosyjski posiada pieczęć i prawo do wykonywania tłumaczeń uwierzytelnionych, czyli takich, które zachowują urzędową moc oryginału.

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego – profesjonalne usługi tłumaczeniowe

Jakie tłumaczenia uwierzytelnione wykona dla Ciebie tłumacz przysięgły z języka rosyjskiego? Będą to przykładowo takie dokumenty jak:

  • akty notarialne i stanu cywilnego,
  • świadectwa, dyplomy ukończenia uczelni czy certyfikaty zawodowe,
  • umowy i kontrakty,
  • dokumenty sądowe czy bankowe,
  • zaświadczenia medyczne,
  • dokumenty samochodowe,
  • inne dokumenty posiadające moc urzędową.

To jeszcze nie koniec. Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego może dokonać przekładu również innych tekstów, specjalistycznych lub zwykłych. Jeśli więc potrzebujesz tłumaczenia tekstów biznesowych, marketingowych, naukowych lub prywatnych, zgłoś się do biura tłumaczeń Akademia, a na pewno Ci pomożemy.

Wykwalifikowany tłumacz przysięgły – rosyjski

Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi tłumaczami, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje do wykonywania zawodu. Każdy zatrudniony przez nas tłumacz przysięgły z języka rosyjskiego to wykwalifikowany specjalista. Możesz mieć więc pewność, że otrzymane tłumaczenie będzie sporządzone zgodnie z najlepszymi praktykami translatorskimi, poprawne pod każdym względem oraz wiernie oddające intencję oryginału.

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego może dla Ciebie sporządzić tłumaczenia tekstów z języka rosyjskiego na polski oraz z polskiego na rosyjski. Możesz powierzyć nam tekst o dowolnej tematyce, również specjalistycznej. Nasi tłumacze mają doświadczenie w przekładzie tekstów prawniczych, medycznych, biznesowych, budowlanych, technicznych i wielu innych. Dzięki temu wykonane przez nich tłumaczenia są nie tylko poprawne językowo i merytorycznie, ale również brzmią naturalnie dla osób, które posługują się rosyjskim jako swoim językiem ojczystym (a jest ich aż 160 milionów!).

Tłumacz przysięgły rosyjskiego – wysoka jakość w konkurencyjnej cenie

Zapewniamy, że tłumacz przysięgły języka rosyjskiego wykona przekład zgodnie z najlepszymi praktykami translatorskimi, bez względu na to, czy będzie to tłumaczenie zwykłe, czy przekład uwierzytelniony. Obsługujemy Klientów indywidualnych, firmy, instytucje państwowe oraz uczelnie wyższe. Każdy, kto potrzebuje skorzystać z usług specjalisty, jakim jest tłumacz przysięgły języka rosyjskiego, może się zgłosić do biura tłumaczeń Akademia. Nasze biuro ma siedzibę w Rybniku, ale obsługujemy Klientów z całej Polski.

Pierwszym krokiem w naszej współpracy będzie darmowa wycena. Jak ją zamówić? To bardzo proste – wystarczy, że podasz swoje dane kontaktowe, wskażesz, czy interesują Cię tłumaczenia zwykłe, czy przysięgłe i wgrasz plik z tekstem (w przypadku większej ilości plików prosimy o kontakt mailowy). Żadnym zbędnych formalności, takich jak zakładanie konta czy wypełnianie niekończących się formularzy. Damy Ci odpowiedź w najkrótszym możliwym czasie. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszych usług, tłumacz przysięgły rosyjskiego rozpocznie pracę nad Twoim przekładem.

Współpracujemy z wieloma profesjonalnymi tłumaczami przysięgłymi rosyjskiego, dlatego możemy zaproponować krótkie terminy realizacji usługi „tłumaczenia przysięgłe rosyjski”. Kolejnym atutem biura tłumaczeń Akademia są atrakcyjne ceny. Udowadniamy, że za usługi, które świadczy tłumacz przysięgły rosyjski, wcale nie musisz płacić wysokich kwot! Możesz wstępnie oszacować koszt swojego przekładu, zaglądając do zakładki „Cennik”.

Masz dodatkowe pytania, na temat usług, jakie może dla Ciebie lub Twojej firmy wykonać tłumacz przysięgły rosyjski? Zadzwoń do nas lub napisz e-mail, a chętnie rozwiejemy wszystkie wątpliwości.

Cennik

Język Przy zamówieniu w biurze Przy zamówieniu online
angielski 50 PLN za stronę tłumaczeniową* 45 PLN za stronę tłumaczeniową*
niemiecki 55 PLN za stronę tłumaczeniową* 50 PLN za stronę tłumaczeniową*
rosyjski 70 PLN za stronę tłumaczeniową* 65 PLN za stronę tłumaczeniową*
francuski 60 PLN za stronę tłumaczeniową* 55 PLN za stronę tłumaczeniową*
włoski 60 PLN za stronę tłumaczeniową* 55 PLN za stronę tłumaczeniową*
ukraiński 60 PLN za stronę tłumaczeniową* 55 PLN za stronę tłumaczeniową*
hiszpański 69 PLN za stronę tłumaczeniową* 64 PLN za stronę tłumaczeniową*
czeski 69 PLN za stronę tłumaczeniową* 64 PLN za stronę tłumaczeniową*
słowacki 75 PLN za stronę tłumaczeniową* 70 PLN za stronę tłumaczeniową*
niderlandzki/holenderski 70 PLN za stronę tłumaczeniową* 65 PLN za stronę tłumaczeniową*
chorwacki 70 PLN za stronę tłumaczeniową* 65 PLN za stronę tłumaczeniową*
węgierski 70 PLN za stronę tłumaczeniową* 65 PLN za stronę tłumaczeniową*
litewski 70 PLN za stronę tłumaczeniową* 65 PLN za stronę tłumaczeniową*
norweski 95 PLN za stronę tłumaczeniową* 90 PLN za stronę tłumaczeniową*
duński 95 PLN za stronę tłumaczeniową* 90 PLN za stronę tłumaczeniową*
szwedzki 95 PLN za stronę tłumaczeniową* 90 PLN za stronę tłumaczeniową*

W przypadku tłumaczenia zwykłego jedna strona to 1500 znaków ze spacjami natomiast w przypadku tłumaczenia przysięgłego jedna strona tłumaczeniowa to 1125 znaków ze spacjami.
Podane ceny są cenami netto.