Tłumaczenia dyplomów i świadectw

W szerokiej gamie usług świadczonych przez AKADEMIĘ dokonujemy rzetelnych i wysokiej jakości tłumaczeń w konkurencyjnych cenach. W swoich szeregach posiadamy ponad 100 zawodowych lingwistów, których wyróżnia perfekcja i pełen profesjonalizm. Specjalizujemy się w przekładzie wykorzystując zarówno najbardziej popularne języki europejskie jak i orientalne – japoński, turecki.

Biorąc pod uwagę oczekiwania klientów, dostosowujemy usługi do potrzeb – także z uwzględnieniem terminowości. Oferta obejmuje: tłumaczenia przysięgłe, techniczne, samochodowe, tłumaczenia zwykłe oraz specjalistyczne – biznesowe.

Skorzystaj z naszej usługi tłumaczeń. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie.

Gwarancja wysokiej jakości – tłumaczenia dyplomów Katowice

Absolwenci uczelni wyższych, którzy chcą kontynuować naukę lub podjąć pracę poza granicami kraju, powinni posiadać tłumaczenie dyplomu, będące ważnym dokumentem potwierdzającym uzyskanie stopnia naukowego. Dyplom jest honorowany w wielu firmach zagranicznych i stanowi gwarancję posiadanych kwalifikacji.

W związku z możliwościami, jakie daje nam Unia Europejska, coraz częściej młode osoby decydują się na realizowanie własnych pasji oraz marzeń za granicą. W ofercie naszych usług znajdują się tłumaczenia dyplomów między innymi na język angielski oraz niemiecki.

Naszych przekładów dokonują wybitni eksperci z zakresu językoznawstwa, którzy doskonale znają specyfikę tłumaczeń ważnych druków urzędowych, dokumentacji biznesowej, dokumentacji medycznej oraz certyfikatów i zaświadczeń.

Tłumaczenia dyplomów Katowice

Tłumaczenia świadectw – angielski school report

W ramach naszych usług dokonujemy przekładu świadectw i dyplomów na język angielski. Jest to najczęściej wybierana opcja tłumaczeń ze względu na międzynarodowość języka i respektowania dokumentacji w tym właśnie przekładzie na całym świecie. Przełożone zgodnie ze standardami i normami świadectwo lub dyplom, stanowi przepustkę do podjęcia dalszego procesu nauczania w państwach anglojęzycznych, ale i nie tylko. Dokument jest też ważnym dowodem dla przyszłych pracodawców.

Perfekcyjne tłumaczenia dyplomów – niemiecki

Poza przekładem na język angielski, nasze biuro w Katowicach oferuje także tłumaczenia w zakresie języka niemieckiego. Zarówno tłumaczenia dokumentacji oświatowej jak i uczelnianej są dokonywane przez nas w oparciu o międzynarodowe standardy. Dla osób wybierających naukę u naszych zachodnich sąsiadów oferujemy przekład świadectw szkolnych lub dyplomów uniwersyteckich przez naszych ekspertów. Podejmując się nauki lub pracy na obszarze landów, gwarantujemy, że sporządzone przez nas tłumaczenia będą rzetelną kopią polskiego odpowiednika.

Tłumaczenie świadectw i dyplomów – cena

Koszty związane z przekładem dokumentów instytucji oświatowych lub uczelnianych będą zależeć od tego czy jest to przekład o charakterze zwykłym, czy uwierzytelnionym – dokonywanym przez tłumacza przysięgłego. Nie bez znaczenia jest też objętość dokumentów. W zależności od indywidualnych potrzeb naszych klientów jesteśmy w stanie przetłumaczyć świadectwo lub dyplom na wiele języków – angielski, niemiecki, ukraiński, włoski, francuski oraz inne. W naszych szeregach mamy do dyspozycji ekspertów posługujących się również językami Dalekiego Wschodu.

W ramach szerokiej gamy usług realizujemy między innymi:

  • tłumaczenia świadectw – angielski odpowiednik to school report / provisional results report;
  • tłumaczenia świadectw maturalnych – high school diploma / abiturzeugnis;
  • tłumaczenia suplementów do dyplomów – supplement / diplomzusatz;
  • tłumaczenia dyplomów – angielski odpowiednik university diploma / college diploma;
  • tłumaczenia dyplomów – niemiecki odpowiednik universitätsdiplom.

W celu określenia kosztów zapraszamy do bezpłatnej wyceny dokonywanej za pomocą formularza kontaktowego. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, dokonujemy wyceny jak i realizacji zamówień drogą online. Dzięki opcji, z usług korzystają osoby o ograniczonych zasobach czasowych.

Tłumaczenia świadectw Katowice

AKADEMIA – oferta tłumaczenia świadectw Katowice

Nasza firma świadczy usługi na wysokim poziomie lingwistycznym. Tłumaczenia świadectw oraz dyplomów realizujemy w oparciu o wymogi i standardy obejmujące tego typu dokumenty. Doskonale wiemy, jak ważny jest precyzyjny przekład, dlatego w biurze współpracujemy z doświadczonymi specjalistami w dziedzinie tłumaczeń, których profesjonalizm gwarantują liczne certyfikaty. Dokonujemy przekładu w ponad 50 językach – w tym tłumaczenia świadectw na język angielski oraz tłumaczenia świadectw na język niemiecki.

Korzystamy z innowacyjnych rozwiązań komunikacyjnych z klientami. Realizujemy zamówienia za pomocą formularza online. Nasze doświadczenie składa się na sukces biura, którego portfolio jest coraz bogatsze.

Zapraszamy do konsultacji ze specjalistami. Zapoznaj się szczegółowo z ofertą usług i skorzystaj z dogodnej dla siebie formy kontaktu.