Tłumacz przysięgły języka francuskiego

Tłumacz przysięgły języka angielskiego

Czym wyróżnia się tłumacz przysięgły języka francuskiego na tle innych tłumaczy z tego języka i jakie posiada uprawnienia? Każdy tłumacz przysięgły języka francuskiego nie tylko biegle posługuje się tym językiem, ale przede wszystkim zdał egzamin przed Państwową Komisją Egzaminacyjną i został zaprzysiężony przez ministra sprawiedliwości. Ponadto tłumacz przysięgły francuski ma prawo posługiwać się specjalną pieczęcią, dzięki której wykonane przez niego przekłady zyskują moc urzędową.

Tłumacz przysięgły języka francuskiego – kwalifikacje i uprawnienia

Tłumacz przysięgły francuski może wykonać dowolny rodzaj przekładu, jednak najczęściej sporządza przekłady uwierzytelnione rozmaitych dokumentów, które zostaną przedstawione w różnych urzędach i instytucjach, dlatego muszą mieć moc prawną, by były ważne. Wśród nich możemy wymienić takie dokumenty jak:

  • akty notarialne,
  • akty stanu cywilnego,
  • świadectwa, dyplomy ukończenia uczelni czy certyfikaty zawodowe,
  • umowy i kontrakty zawierane między firmami,
  • dokumenty sądowe,
  • zaświadczenia medyczne,
  • dokumenty bankowe,
  • dokumenty samochodowe itp.

Oczywiście tłumacz przysięgły języka francuskiego może przetłumaczyć dla Ciebie także teksty nie wymagające uwierzytelnienia. Nasi doświadczeni tłumacze mają doświadczenie w pracy z tekstami specjalistycznymi, np. medycznymi, prawniczymi, naukowymi czy marketingowymi. Niezależnie od tego, jakiego tłumaczenia potrzebujesz dla siebie lub swojej firmy, zgłoś się do biura tłumaczeń Akademia.

Tłumacz przysięgły francuski – skorzystaj z pomocy profesjonalisty

Kto może skorzystać z usług, jakie świadczy tłumacz przysięgły? W zasadzie każdy, kto potrzebuje tłumaczenia uwierzytelnionego. Studenci lub osoby kończące różne kursy za granicą zgłaszają się do tłumaczy przysięgłych języka francuskiego, by uzyskać przekład uzyskanych dyplomów i certyfikatów. Bez tego nie mogłyby korzystać ze swoich uprawnień w ojczystym kraju.

Również sądy i kancelarie prawne korzystają z pomocy specjalisty, jakim jest tłumacz przysięgły języka francuskiego. Dostarcza on przekłady zeznań świadków, aktów oskarżenia czy decyzji sądowych – tylko z odpowiednią pieczęcią i podpisem mogą one uzyskać moc prawną.

Tłumacz przysięgły francuski świadczy również usługi dla firm – kontrakty czy umowy między spółkami z różnych krajów dopiero wtedy stają się wiążące, gdy zostaną sygnowane podpisem i pieczęcią tłumacza przysięgłego.

Oczywiście to nie koniec długiej listy osób i instytucji, które potrzebują tłumaczeń uwierzytelnionych. Tłumacz przysięgły francuskiego wykonuje profesjonalne tłumaczenia zwykłe, specjalistyczne i uwierzytelnione dla każdej osoby prywatnej, firmy lub instytucji, która tego potrzebuje.

Tłumacz przysięgły francuskiego – oferta dla osób prywatnych, firm i instytucji

Biuro tłumaczeń Akademia obsługuje zarówno Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Podczas ponad 20-letniej obecności na rynku tłumaczeń obsłużyliśmy tysiące Klientów, dostarczając im fachowe przekłady najwyższej jakości. Działamy online, z naszych usług może więc skorzystać każdy, bez względu na miejsce zamieszkania.

O naszej pracy, w tym usługach, jakie świadczy tłumacz przysięgły języka francuskiego, najlepiej świadczą pozytywne opinie naszych Klientów, którzy doceniają nasz profesjonalizm, dotrzymywanie terminów i atrakcyjne ceny. Możesz się z nimi zapoznać w zakładce „Referencje”.

Bez względu na to, czy jesteś osobą prywatną, zgłaszasz się do nas w imieniu dużej korporacji czy uczelni wyższej, możesz liczyć na profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Jeśli więc interesuje Cię usługa „tłumaczenia przysięgłe francuski”, jesteś we właściwym miejscu. Jeszcze dziś zleć nam bezpłatną i niezobowiązującą wycenę. Po prostu wgraj plik z tekstem i zaznacz, jaki przekład ma dla Ciebie wykonać tłumacz przysięgły francuskiego (zwykły czy uwierzytelniony) i podaj dane, które umożliwią nam kontakt z Tobą. Udzielimy Ci odpowiedzi najszybciej jak to możliwe. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i udowadniamy, że tłumacz przysięgły języka francuskiego wcale nie musi dużo kosztować.

Zobacz naszą ofertę na inne tłumaczenia w języku francuskim:

Cennik

JęzykPrzy zamówieniu w biurzePrzy zamówieniu online
angielski50 PLN za stronę tłumaczeniową*45 PLN za stronę tłumaczeniową*
niemiecki55 PLN za stronę tłumaczeniową*50 PLN za stronę tłumaczeniową*
rosyjski70 PLN za stronę tłumaczeniową*65 PLN za stronę tłumaczeniową*
francuski60 PLN za stronę tłumaczeniową*55 PLN za stronę tłumaczeniową*
włoski60 PLN za stronę tłumaczeniową*55 PLN za stronę tłumaczeniową*
ukraiński60 PLN za stronę tłumaczeniową*55 PLN za stronę tłumaczeniową*
hiszpański69 PLN za stronę tłumaczeniową*64 PLN za stronę tłumaczeniową*
czeski69 PLN za stronę tłumaczeniową*64 PLN za stronę tłumaczeniową*
słowacki75 PLN za stronę tłumaczeniową*70 PLN za stronę tłumaczeniową*
niderlandzki/holenderski70 PLN za stronę tłumaczeniową*65 PLN za stronę tłumaczeniową*
chorwacki70 PLN za stronę tłumaczeniową*65 PLN za stronę tłumaczeniową*
węgierski70 PLN za stronę tłumaczeniową*65 PLN za stronę tłumaczeniową*
litewski70 PLN za stronę tłumaczeniową*65 PLN za stronę tłumaczeniową*
norweski95 PLN za stronę tłumaczeniową*90 PLN za stronę tłumaczeniową*
duński95 PLN za stronę tłumaczeniową*90 PLN za stronę tłumaczeniową*
szwedzki95 PLN za stronę tłumaczeniową*90 PLN za stronę tłumaczeniową*

W przypadku tłumaczenia zwykłego jedna strona to 1500 znaków ze spacjami natomiast w przypadku tłumaczenia przysięgłego jedna strona tłumaczeniowa to 1125 znaków ze spacjami.
Podane ceny są cenami netto.