Świadczymy usługi w zakresie tłumaczenia z języka szwedzkiego oraz na język szwedzki. Aktywnie działamy na rynku translatorskim, współpracując zarówno z firmami, urzędami, instytucjami, jak i osobami prywatnymi, dzięki czemu wiemy, jak zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy bardzo wysoki standard tłumaczeń, bez względu na to, czy jest to tekst zwykły, dokumentacja samochodowa czy dokument wymagający uwierzytelnienia przez tłumacza przysięgłego języka szwedzkiego. Każde tłumaczenie przechodzi wieloetapowy proces weryfikacji, zatem masz pewność, że otrzymasz doskonały i pozbawiony błędów przekład.

W ramach tłumaczenia szwedzkiego oferujemy:

  • tłumaczenia zwykłe
  • tłumaczenia przysięgłe z języka szwedzkiego i na język szwedzki
  • tłumaczenia samochodowe

Język szwedzki funkcjonuje jako język urzędowy w Szwecji oraz Finlandii, skąd pochodzi wiele globalnych marek, dlatego rośnie potrzeba tłumaczeń, szczególnie dla partnerów biznesowych działających na skalę międzynarodową. Dlatego proponujemy doskonałej jakości tłumaczenia szwedzkiego przygotowywane przez zawodowych tłumaczy o sprawdzonych kompetencjach i niezbędnych kwalifikacjach do uwierzytelniania dokumentów urzędowych. To nie wszystko – szybko i wygodnie przetłumaczysz u nas również teksty zwykłe jak teksty piosenek, fragmenty stron internetowych, listy, oferty marketingowe bez względu na poziom trudności języka. Dzięki współpracy z doświadczonymi tłumaczami zapewniamy najwyższą staranność, wysoką jakość tekstów i absolutną ich poprawność pod kątem gramatycznym i merytorycznym.

Wybierz Biuro Tłumaczeń AKADEMIA!

Współpracujemy z tłumaczami, którzy niejednokrotnie przy międzynarodowych zleceniach udowodnili wysoki poziom fachowości i znajomości języka. Nasz zespół liczy ponad 50 tłumaczy, którzy zawodowo zajmują się przygotowywaniem przekładów na najpopularniejsze języki świata, w tym są również tłumacze języka szwedzkiego, którzy zapewnią wierny przekład, niezależnie od rodzaju tekstu.

Tłumacz szwedzkiego AKADEMIA gwarantuje Ci:

  • najniższe ceny tłumaczenia w regionie
  • wygodę w składaniu zamówień (tłumaczenie możesz zlecić przez internet)
  • dokładny przekład na język szwedzki i odwrotnie
  • poprawność językową przekładu
  • krótki czas realizacji zlecenia

 

Centrum Tłumaczeń AKADEMIA posiada swoją siedzibę w Rybniku, ale sukcesywnie obsługuje klientów z całej Polski dzięki obsłudze zamówień przez internet. Jako jedna z niewielu firm oferujemy szybkie i tanie tłumaczenia szwedzkiego on-line.

Wyceń tłumaczenie teraz!