Oferujemy profesjonalne wsparcie z zakresu tłumaczenia z języka rosyjskiego i odwrotnie (z polskiego na rosyjski). Przetłumaczymy dla Ciebie każdy dokument przy zachowaniu atrakcyjnych cen i krótkiego terminu realizacji zlecenia.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest rzetelność i dokładność przekładu. Wiemy, że źle wykonane tłumaczenie może przynieść nieprzyjemności naszym klientom, dlatego każde tłumaczenie wykonywane jest przez specjalistę i przechodzi kilkuetapowy system weryfikacji – wszystko po to, aby oddać jak najwierniejsze tłumaczenie, pozbawione błędów merytorycznych i językowych.

W ramach tłumaczenia rosyjskiego oferujemy:

  • tłumaczenia przysięgłe na język rosyjski i odwrotnie
  • tłumaczenia zwykłe
  • tłumaczenia specjalistyczne
  • tłumaczenia techniczne

Nasi tłumacze języka rosyjskiego to wysoko wyspecjalizowani pracownicy, którzy posiadają niezbędne kompetencje i doświadczenie, aby każde tłumaczenie wykonać zgodnie z najwyższymi standardami jakości, niezależnie od rodzaju tekstu. Tłumaczymy dokumenty i teksty zwykłe, jak listy, artykuły prasowe, strony internetowe, a także dokumentację samochodową, dokumenty urzędowe (tłumaczenia uwierzytelnione), dokumentację medyczną, techniczną i specjalistyczną, w których tak ważna jest jakość oraz wierność przekładu.

Wybierz Biuro Tłumaczeń AKADEMIA!

Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi tłumaczami, którzy niejednokrotnie udowodnili nam swoją skuteczność i wysokie kompetencje. Nasz zespół to ponad 50 tłumaczy, wśród których znajdują się tłumacze przysięgli rosyjskiego, ale także specjaliści z różnych dziedzin, posiadający wieloletnie doświadczenie translatorskie. Zlecając nam tłumaczenie, tym samym zyskujesz pewność, że otrzymasz przekład najwyższej jakości.

umacz rosyjskiego AKADEMIA gwarantuje Ci:

  • najniższe ceny tłumaczenia rosyjskiego w regionie
  • krótki termin realizacji zlecenia
  • dokładny przekład na język rosyjski i odwrotnie
  • poprawność językową przekładu
  • wygodę w składaniu zamówień (zlecenie możesz wysłać przez internet)

Centrum Tłumaczeń AKADEMIA z siedzibą w Rybniku z powodzeniem obsługuje klientów lokalnych. Klientom spoza naszego miasta oferujemy szybkie zamówienia on-line, dzięki którym zrealizujesz transakcję drogą elektroniczną, a przetłumaczony tekst dostaniesz na e-maila lub w formie wydrukowanej na wskazany adres.

Wyceń tłumaczenie teraz!