Oferujemy profesjonalne wsparcie z zakresu tłumaczenia z języka rosyjskiego i odwrotnie (z polskiego na rosyjski). Przetłumaczymy dla Ciebie każdy dokument przy zachowaniu atrakcyjnych cen i krótkiego terminu realizacji zlecenia.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest rzetelność i dokładność przekładu. Wiemy, że źle wykonane tłumaczenie może przynieść nieprzyjemności naszym klientom, dlatego każde tłumaczenie wykonywane jest przez specjalistę i przechodzi kilkuetapowy system weryfikacji – wszystko po to, aby oddać jak najwierniejsze tłumaczenie, pozbawione błędów merytorycznych i językowych.

W ramach tłumaczenia rosyjskiego oferujemy:

 • tłumaczenia przysięgłe na język rosyjski i odwrotnie
 • tłumaczenia zwykłe
 • tłumaczenia specjalistyczne
 • tłumaczenia techniczne

Nasi tłumacze języka rosyjskiego to wysoko wyspecjalizowani pracownicy, którzy posiadają niezbędne kompetencje i doświadczenie, aby każde tłumaczenie wykonać zgodnie z najwyższymi standardami jakości, niezależnie od rodzaju tekstu. Tłumaczymy dokumenty i teksty zwykłe, jak listy, artykuły prasowe, strony internetowe, a także dokumentację samochodową, dokumenty urzędowe (tłumaczenia uwierzytelnione), dokumentację medyczną, techniczną i specjalistyczną, w których tak ważna jest jakość oraz wierność przekładu.

Wybierz Biuro Tłumaczeń AKADEMIA!

Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi tłumaczami, którzy niejednokrotnie udowodnili nam swoją skuteczność i wysokie kompetencje. Nasz zespół to ponad 50 tłumaczy, wśród których znajdują się tłumacze przysięgli rosyjskiego, ale także specjaliści z różnych dziedzin, posiadający wieloletnie doświadczenie translatorskie. Zlecając nam tłumaczenie, tym samym zyskujesz pewność, że otrzymasz przekład najwyższej jakości.

umacz rosyjskiego AKADEMIA gwarantuje Ci:

 • najniższe ceny tłumaczenia rosyjskiego w regionie
 • krótki termin realizacji zlecenia
 • dokładny przekład na język rosyjski i odwrotnie
 • poprawność językową przekładu
 • wygodę w składaniu zamówień (zlecenie możesz wysłać przez internet)

Centrum Tłumaczeń AKADEMIA z siedzibą w Rybniku z powodzeniem obsługuje klientów lokalnych. Klientom spoza naszego miasta oferujemy szybkie zamówienia on-line, dzięki którym zrealizujesz transakcję drogą elektroniczną, a przetłumaczony tekst dostaniesz na e-maila lub w formie wydrukowanej na wskazany adres.

Tłumaczenie przysięgłe

Jedną ze specjalności Biura Tłumaczeń AKADEMIA z Rybnika są tłumaczenia przysięgłe z języka rosyjskiego na język polski i z języka polskiego na język rosyjski. Tłumaczenia uwierzytelnione wykonuje doświadczony tłumacz przysięgły języka rosyjskiego, który posiada odpowiednie uprawnienia (wpis na listę prowadzoną przez Ministerstwo Sprawiedliwości).

Tłumaczenia przysięgłe online – profesjonalnie i z najwyższą precyzją

Tłumaczenia przysięgłe to przekład oficjalnych dokumentów do celów urzędowych. Tłumacz przysięgły online z biura AKADEMIA przygotowuje precyzyjne tłumaczenie dokumentu, pieczętuje go i podpisuje. Każde tłumaczenie wykonywane jest z najwyższą precyzją, ponieważ w przypadku pism urzędowych nie ma miejsca nawet na najdrobniejsze niedociągnięcia.

Tłumacze, współpracujący z naszym biurem, posiadają bogate doświadczenie w przekładach tekstów pisanych językiem prawniczym, znają rosyjskie wyrażenia charakterystyczne dla dokumentów sądowych, aktów notarialnych oraz innej dokumentacji formalnej. W razie ewentualnych nieścisłości tłumacz przysięgły konsultuje się z doświadczonymi translatorami i specjalistami z dziedziny, której dotyczą niejasne fragmenty.

Wszystkie tłumaczenia przysięgłe z języka rosyjskiego i na język rosyskki przygotowywane są w oparciu o obowiązującą normę PN-EN ISO 17100:2015 (strona obliczeniowa dla tłumaczeń uwierzytelnionych to 1 125 znaków). W ramach tłumaczenia, przełożona zostaje treść dokumentu oraz pozostałe elementy (podpisy, znaki wodne, pieczątki itp.).

Tłumacz przysięgły określa również charakter dokumentu źródłowego oddanego do przekładu. Biuro AKADEMIA dokonuje tłumaczeń z:

 • oryginałów,
 • kopii,
 • odpisów.

Możemy dokonać przekładu uwierzytelnionego skanu dokumentu przesłanego mailem, ale Klient powinien upewnić się, że urząd honoruje taką formę tłumaczenia (czasami konieczne jest przesłanie oryginału dokumentu Pocztą Polską). Kopie dokumentów źródłowych dołączamy do tłumaczenia i opieczętowujemy.

Jakie dokumenty tłumaczymy?

Tłumacz przysięgły języka rosyjskiego przygotowuje tłumaczenia poświadczone wszystkich oficjalnych dokumentów urzędowych. Najczęściej podejmujemy się tłumaczeń:

 • odpisów aktów urodzenia, aktów zawarcia małżeństwa i innych dokumentów stanu cywilnego,
 • aktów notarialnych (testamenty, intercyzy, umowy kupna-sprzedaży nieruchomości, wypisy z ksiąg wieczystych itp.),
 • dokumentów sądowych (pozwy, odwołania),
 • świadectw szkolnych, dyplomów ukończenia studiów, świadectw ukończenia kursów i szkoleń zawodowych,
 • dokumentów rejestracyjnych pojazdu (dowody rejestracyjne, książki pojazdu, umowy kupna-sprzedaży),
 • dokumentów tożsamości (dowody osobiste, paszport, prawo jazdy itp.),
 • dokumentów firmowych (zaświadczenia o numerze NIP lub REGON, wpisy do ewidencji DG, umowy założycielskie spółek, kontrakty handlowe),
 • pełnomocnictw,
 • dokumentacji medycznej.

Język rosyjski – cennik usług

Rodzaj tłumaczenia Przy zamówieniu w biurze Przy zamówieniu online
Zwykłe 25 PLN za stronę tłumaczeniową* 20.99 PLN za stronę tłumaczeniową*
Przysięgłe 35 PLN za stronę tłumaczeniową* 33 PLN za stronę tłumaczeniową*

W przypadku tłumaczenia zwykłego jedna strona to 1500 znaków ze spacjami natomiast w przypadku tłumaczenia przysięgłego jedna strona tłumaczeniowa to 1125 znaków ze spacjami.
Podane ceny są cenami netto.

Tłumacz internetowy online

Wykonujemy nie tylko tłumaczenia przysięgłe z języka rosyjskiego i na język rosyjski dla Klientów odwiedzających nasze biuro w Rybniku, ale także tłumaczenia przysięgłe online. Tłumacz przysięgły online to doskonałe rozwiązanie dla osób prywatnych, firm i instytucji, którym zależy na szybkiej realizacji zlecenia oraz elastycznej obsłudze.

Internetowe biuro tłumaczeń zapewnia konkurencyjne ceny i pełne bezpieczeństwo powierzonych danych. Jakość przekładu jest wysoka, ponieważ opieramy się o zasady obowiązującej normy. Internetowe biuro tłumaczy AKADEMIA to zespół osób doskonale znających język rosyjski i posiadających doświadczenie w tłumaczeniach oficjalnej dokumentacji urzędowej (notarialnej, sądowej, firmowej). Duży zespół współpracowników pozwala na błyskawiczne przygotowanie potrzebnego dokumentu, a kilkuetapowy proces weryfikacji gwarantuje najwyższą precyzję.

Przełożone dokumenty podpisujemy, opatrujemy pieczęcią i dostarczamy prosto do Klienta (przesyłką poleconą). To pozwala zaoszczędzić czas potrzebny na wizytę w stacjonarnym biurze tłumaczeń.

Wyceń tłumaczenie teraz!