Tłumaczenia - język niemiecki

Zamów tłumaczenie dokumentów niemieckojęzycznych.

Wykonujemy profesjonalne tłumaczenia z języka niemieckiego oraz z polskiego na język niemiecki. Kompleksowo wspieramy firmy, instytucje i urzędy, a także osoby prywatne, oferując tłumaczenia na niemiecki dokumentów zwykłych, specjalistycznych, technicznych, naukowych, handlowych, a nawet uwierzytelnionych przez tłumacza przysięgłego. Nie tylko dbamy o to, aby nasze przekłady spełniały najwyższe standardy, ale równocześnie chcemy Państwu oferować tego typu usługi w atrakcyjnych cenach. Co ważniejsze czas realizacji zawsze jest we wcześniej ustalonym terminie.

Stawiamy na rzetelne i dokładne tłumaczenia na język niemiecki. Każdy przekład pozbawiony jest błędów językowych i merytorycznych, ponieważ zdajemy sobie doskonale sprawę, że w przypadku tłumaczeń najważniejsza jest jakość. Mamy świadomość, iż tylko najwyższa jakość zapewni pozytywny odbiór w oczach kontrahentów, przyszłego pracodawcy, urzędów czy zagranicznych przyjaciół, a na płaszczyźnie biznesowej pozwoli Państwu zbudować wizerunek profesjonalnego partnera. Dlatego też, pragnąc Państwu w tym pomóc, oferujemy między innymi tłumaczenia na niemiecki.

Wykwalifikowany tłumacz z języka niemieckiego.

W ramach usług tłumaczenia z języka niemieckiego oferujemy między innymi:

  • tłumaczenia przysięgłe na język niemiecki i odwrotnie
  • tłumaczenia zwykłe
  • tłumaczenia specjalistyczne
  • tłumaczenia techniczne

Nasi tłumacze języka niemieckiego są wyspecjalizowanymi pracownikami, którzy posiadają niezbędne kompetencje, aby zrealizować każde zlecenie. Tłumacz z niemieckiego może przełożyć zwykłe dokumenty, jak CV czy listy motywacyjne, dokumenty firmowe, listy do partnerów biznesowych, dokumentację samochodową, dyplomy i certyfikaty, akty urodzenia, świadectwa pracy, dokumentację medyczną czy też ważne pisma i dokumenty urzędowe, które pozwolą Ci uwiarygodnić dokumenty przed niemieckimi i polskimi urzędami.

W naszej firmie mamy zespół ponad 50 tłumaczy, którzy dokonują przekładów na najpopularniejsze języki świata w tym europejskie, jak angielski czy rosyjski, ale także egzotyczne, jak japoński czy turecki. Każdy tłumacz z niemieckiego czy innego języka to nasz wieloletni pracownik, który realizując międzynarodowe projekty, niejednokrotnie udowodnił swoją skuteczność i umiejętności. Zleć nam tłumaczenie, a przekonasz się o wysokiej jakości naszych przekładów. Proponujemy między innymi tłumaczenia na niemiecki. W ofercie mamy nie tylko teksty standardowe, ale również i specjalistyczne, medyczne czy techniczne.

Tłumacz niemieckiego AKADEMIA gwarantuje wysoką jakość

Firma AKADEMIA to gwarancja wysokiej jakości usług. Oferujemy Państwu nie tylko najniższe ceny tłumaczenia w regionie, ale równocześnie dokładny przekład na język niemiecki i odwrotnie. Mamy świadomość, że przy wszelkiego typu tłumaczeniach niezmiernie ważna jest precyzja i dbałość o wszelkie szczegóły. Dlatego też oferując Państwu tłumaczenia na niemiecki, dbamy o to, aby charakteryzowały się wysoką poprawnością językową takiego przekładu. Oferujemy Państwu kompleksową obsługę. U nas tego typu zlecenie można wysłać przez internet. Dzięki temu z naszych usług mogą skorzystać również osoby z takich miast jak Kraków i Katowice.

Zawsze zapewniamy sprawne wykonanie każdego zlecenia. Tłumaczenia na niemiecki wykonują więc wyspecjalizowani tłumacze z wieloletnim doświadczeniem. Siedziba Centrum Tłumaczeń AKADEMIA znajduje się w Rybniku, ale działamy na terenie całego kraju. Dzięki zamówieniom on-line obsługujemy klientów z całej Polski, oferując szybkie i tanie tłumaczenia niemieckiego bez wychodzenia z domu. Zachęcamy więc do skorzystania z naszych usług. U nas tłumacz z niemieckiego zadba o to, aby stworzyć wyjątkowej jakości przekład.

Tłumaczenia przysięgłe

W Biurze Tłumaczeń AKADEMIA można zamówić tłumaczenia niemieckie dokumentów urzędowych – uwierzytelnione podpisem i pieczęcią tłumacza przysięgłego. Każdy przekład jest tłumaczony z najwyższą starannością. Tłumacz przysięgły języka niemieckiego dba o poprawność stylistyczną, językową, interpunkcyjną i merytoryczną, ponieważ w tekstach formalnych nie ma miejsca nawet na najdrobniejsze nieścisłości.

Tłumaczenia przysięgłe niemieckie – zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie

Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe online oraz obsługujemy Klientów w naszym biurze przy ul. Wodzisławskiej 115 w Rybniku. Z AKADEMIĄ współpracują sprawdzeni tłumacze języka niemieckiego, lektorzy i translatorzy specjalizujący się w różnych dziedzinach (m.in. język ekonomiczny, prawniczy, motoryzacyjny, techniczny).

Dbamy, aby każdy tłumacz przysięgły niemiecki miał opanowany do perfekcji, a zarazem przykładał wagę do jakości przekładu każdego dokumentu. W przypadku, gdy kontekst wyrażeń budzi jakiekolwiek wątpliwości, tłumacze korzystają z pomocy fachowców w danej dziedzinie. Po przełożeniu tekstu, całość podlega weryfikacji według ściśle określonych procedur naszej firmy. To pozwala wykonać przekłady najwyższej jakości i zapewnić pełen profesjonalizm obsługi.

Zapewniamy kompleksowe tłumaczenia przysięgłe z języka niemieckiego na polski (i odwrotnie) wszystkich dokumentów urzędowych – od dokumentów tożsamości, przez dokumentację samochodową, świadectwa potwierdzające wykształcenie i kwalifikację, dokumentację pracowniczą aż po akty notarialne, dokumentację sądową oraz medyczną.

Realizacja zlecenia krok po kroku

Tłumacz przysięgły online dokonuje przekładu na podstawie dokumentu dostarczonego przez Klienta. Tłumaczymy oryginały, kopie i odpisy dokumentów urzędowych. Dokumentacja formalna trafia do osób zaprzysiężonych przez Ministra Sprawiedliwości na tłumaczy przysięgłych języka niemieckiego (ich dane można sprawdzić na oficjalnej liście prowadzonej przez ministerstwo).

Tłumacze dokonują ścisłego przekładu treści głównej dokumentu oraz elementów mu towarzyszących. W przypadku tłumaczenia poświadczonego, bardzo ważne jest przetłumaczenie pieczęci urzędowych, podpisów osób uprawnionych do wydania danego dokumentu, znaków wodnych. Gdy całość zostanie przetłumaczona, podlega weryfikacji Biura AKADEMIA, a następnie zostaje opatrzona indywidualną pieczęcią z imieniem i nazwiskiem oraz językiem tłumacza.

Język niemiecki - cennik usług

Rodzaj tłumaczenia Przy zamówieniu w biurze Przy zamówieniu online
Zwykłe 25 PLN za stronę tłumaczeniową* 19.99 PLN za stronę tłumaczeniową*
Przysięgłe 35 PLN za stronę tłumaczeniową* 33 PLN za stronę tłumaczeniową*
Samochodowe od 65 PLN za komplet od 65 PLN za komplet

W przypadku tłumaczenia zwykłego jedna strona to 1500 znaków ze spacjami natomiast w przypadku tłumaczenia przysięgłego jedna strona tłumaczeniowa to 1125 znaków ze spacjami.
Podane ceny są cenami netto.

Tłumacz internetowy online

AKADEMIA działa jako internetowe biuro tłumaczy języka niemieckiego. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe (m.in. internetowe tłumaczenie strony internetowej wykonanej w j. niemieckim, tekstów literackich lub marketingowych), specjalistyczne, techniczne oraz tłumaczenia przysięgłe online uwierzytelnione przez tłumacza wpisanego na listę Ministerstwa Sprawiedliwości.

Internetowe biuro tłumaczeń stworzyliśmy z myślą o Klientach z całej Polski, którym zależy na szybkim i wygodnym, a zarazem w 100% bezpiecznym zleceniu tłumaczenia dokumentacji formalnej. Tłumacz przysięgły online potwierdza przełożony dokument stosowną pieczęcią, a następnie przesyłany jest na prywatny lub firmowy adres Klienta. To pozwala zaoszczędzić czas potrzebny na wizytę w biurze. Cała procedura jest bardzo szybka (gwarantujemy, że dostarczymy tłumaczenia na czas), a jej koszty są bardzo atrakcyjne w porównaniu do lokalnej konkurencji.