Zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie tłumaczenia z języka francuskiego i z języka polskiego na francuski. Wiedząc, jak ważna w komunikacji międzynarodowej jest wierność przekładu, oferujemy tłumaczenia wykonywane tylko przez doświadczonych i sprawdzonych tłumaczy. Dzięki naszym tłumaczeniom zbudujesz pozytywny wizerunek u francuskich partnerów biznesowych lub u swoich francuskich przyjaciół, a także uwiarygodnisz dokumenty przed urzędami, dzięki usłudze tłumaczeń uwierzytelnionych przez tłumacza przysięgłego.

W ramach tłumaczenia francuskiego oferujemy:

 • tłumaczenia przysięgłe na język francuski i odwrotnie
 • tłumaczenia zwykłe
 • tłumaczenia specjalistyczne
 • tłumaczenia techniczne

Nasi tłumacze języka francuskiego to profesjonaliści o niezbędnym doświadczeniu translatorskim, którzy wykonają każde zlecenie z dbałością o najwyższe standardy. Z powodzeniem więc przetłumaczysz u nas na język francuski zwykłe teksty, jak korespondencję, artykuły prasowe i opowiadania, strony internetowe, a także takie dokumenty, jak certyfikaty i dyplomy, akty urodzenia, umowy kupna-sprzedaży, umowy handlowe, karty charakterystyki produktów, instrukcje montażu i opisy konstrukcji, dowody rejestracyjne pojazdów i wiele innych.

Wybierz Biuro Tłumaczeń AKADEMIA!

Współpracujemy z ponad 50 tłumaczami, dla których nie ma żadnych barier językowych – tłumaczą języki europejskie, ale i egzotyczne, jak koreański, arabski, chiński. Nasi tłumacze francuskiego to specjaliści, którzy posiadają odpowiednie kompetencje, by realizować zwykłe zlecenia, a także specjalistyczne, wymagające znajomości fachowego języka czy branży. Gwarantujemy wierność i wysoką jakość przekładu – oddając nam tekst do tłumaczenia, możesz być pewien, że otrzymasz tłumaczenie pozbawione błędów składniowych, językowych i merytorycznych.

umacz francuskiego AKADEMIA gwarantuje Ci:

 • najniższe ceny tłumaczenia francuskiego w regionie
 • dokładny przekład na język francuski i odwrotnie
 • poprawność językową przekładu
 • wygodę w składaniu zamówień (zlecenie możesz wysłać przez internet)
 • krótki termin realizacji zlecenia

Centrum Tłumaczeń AKADEMIA obsługuje głównie klientów z Rybnika ale dzięki możliwości realizacji zamówień on-line, do grona naszych klientów zaliczają się klienci z całego kraju oraz zza granicy.

Tłumaczenia przysięgłe

Tłumaczenia przysięgłe z języka francuskiego na język polski i z polskiego na francuski to oferta przygotowana z myślą o przedsiębiorcach, instytucjach oraz osobach prywatnych potrzebujących najwyższej jakości przekładu formalnej dokumentacji do celów urzędowych. Biuro AKADEMIA wykonuje zarówno tłumaczenia na podstawie dokumentów dostarczonych do naszej siedziby w Rybniku, jak i tłumaczenia przysięgłe online.

Najwyższa staranność, dopilnowywanie kwestii formalnych, atrakcyjne ceny i szybkie terminy realizacji to nasze główne wyróżniki.

Tłumaczenia przysięgłe z języka francuskiego krok po kroku

Tłumaczenie przysięgłe określane są również terminem tłumaczeń uwierzytelnionych. Może je wykonać wyłącznie tłumacz przysięgły posiadający specjalne uprawnienia i pieczęć wydaną przez Ministra Sprawiedliwości.

Każdy dokument, oddany do przekładu, jest opisywany jako oryginał, kopia lub odpis. Następni tłumacz przysięgły języka francuskiego zajmuje się przekładem treści głównej. W tym miejscu przykładana jest szczególna staranność do każdego słowa, ponieważ dokumenty urzędowe muszą zostać przełożone z najwyższą starannością. Tłumacze przysięgli, którzy współpracują z AKADEMIĄ nie tylko doskonale znają język francuski, ale także posiadają doświadczenie w przekładach treści pisanych językiem formalnym. Znajomość terminów prawniczych, ekonomicznych i technicznych pozwala na przyspieszenie procesu tłumaczeń. W razie potrzeby, tłumacze mogą skorzystać z konsultacji specjalistów w danej dziedzinie.

Kolejnym krokiem jest tłumaczenie elementów towarzyszących tekstowi głównemu. Chodzi między innymi o:

 • podpisy,
 • pieczęcie urzędowe,
 • znaki wodne.

Gdy wszystkie elementy zostaną przełożone na język francuski (lub na j. polski w przypadku tłumaczenia odwrotnego), dokument trafia do weryfikacji. To gwarantuje najwyższą precyzję tłumaczeń przysięgłych oraz eliminuje ewentualne niejasności.

Gdy tłumaczenie zostanie zatwierdzone, tłumacz opatruje je swoją pieczęcią i podpisem. Następnie tekst zostaje oddany Klientowi. W przypadku tłumaczeń przysięgłych online, dokument przesyłany jest za pośrednictwem Poczty Polskiej (dla bezpieczeństwa wykorzystuje się przesyłki polecone za potwierdzeniem odbioru).

Zakres oferty

Biuro Tłumaczeń AKADEMIA podejmuje się tłumaczeń przysięgłych każdego dokumentu urzędowego. Tłumacz przysięgły online dokonuje przekładów dokumentów sądowych i notarialnych, aktów stanu cywilnego, dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje. Biuro tłumaczy również dokumentację medyczną, samochodową (dowody rejestracyjne, karty pojazdu, umowy kupna-sprzedaży) oraz wszelkiego typu umowy handlowe i inne dokumenty na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej.

Język francuski – cennik usług

Rodzaj tłumaczenia Przy zamówieniu w biurze Przy zamówieniu online
Zwykłe 29 PLN za stronę tłumaczeniową* 25 PLN za stronę tłumaczeniową*
Przysięgłe 45 PLN za stronę tłumaczeniową* 39 PLN za stronę tłumaczeniową*
Samochodowe od 55 PLN za komplet od 55 PLN za komplet

W przypadku tłumaczenia zwykłego jedna strona to 1500 znaków ze spacjami natomiast w przypadku tłumaczenia przysięgłego jedna strona tłumaczeniowa to 1125 znaków ze spacjami.
Podane ceny są cenami netto.

Tłumacz internetowy online

Internetowe Biuro Tłumaczeń AKADEMIA pozwala szybko i bezpiecznie zlecić tłumaczenia przysięgłe online z języka francuskiego na język polski (lub odwrotnie). Każdy tłumacz przysięgły online, współpracujący z naszą firmą, posiada potrzebne kwalifikacje oraz doświadczenie w przygotowywaniu przekładów dokumentów urzędowych. Internetowe biuro tłumaczy dba nad przebiegiem całego procesu i weryfikuje wykonane tłumaczenia, co gwarantuje najwyższą dokładność wykonania zlecenia.

Tłumacz przysięgły online to wygodne rozwiązanie zarówno dla firm, jak i osób indywidualnych potrzebujących szybkiego tłumaczenia uwierzytelnionego. Zapewniamy terminowe realizacje oraz konkurencyjne ceny (niższe niż w przypadku tłumaczeń stacjonarnych).

Wyceń tłumaczenie teraz!